Szok!
Ktoś wyprzedził VW i Audi!

Modele tych 2 niemieckich marek od lat rządziły na podium w kategorii samochodów używanych. I kiedy wydawało się, że dominacja koncernu VAG będzie trwać wiecznie, pojawił się nowy zawodnik. Przez ostatnie 4 lata stopniowo piął się w klasyfikacji generalnej, żeby w 2017 r. ostatecznie pokazać, co teraz jeździ po głowach użytkownikom OTOMOTO. Jest moc!
zobacz nowego lidera


To jest czas wielkich T!

Toyota i Tesla – te dwie marki absolutnie królują w naszych dwóch nowych kategoriach: samochodów hybrydowych i elektrycznych. Po cichu, jak pracujący silnik elektryczny, możemy szepnąć, że między nimi a resztą jest po prostu przepaść. Jak duża? Warto sprawdzić – w naszym ekologicznym raporcie, do którego przygotowania nie zostało zużyte ani jedno drzewo.
rekomendujemy pobranie


Dobre, bo nie polskie?

Ursus - legenda polskiej wsi, marka obecna na polach od lat 20. XX w. tym razem o źdźbło przegrała. Czy to wpływ wielkich dotacji? Jedno jest pewne – w zestawieniu marek te polskie spadają. Jedzie nowe. Światowe. Chociaż sam Ursus także podbija świat, eksportując np. do Czech, Belgii, Holandii i dalej – nawet do Afryki!
kto ma pole do popisu?