Kawasaki ZR - Motocykle

16 ogłoszeń

Marka pojazdu
Model pojazdu

Stan

Lokalizacja

Status pojazdu

Uszkodzony, bezwypadkowy, ma VIN, zarejestrowany w Polsce

Informacje finansowe

Prywatne, Firmy, Leasing, Faktura VAT

Silnik i napęd

Pojemność skokowa, Moc, Rodzaj napędu,Skrzynia biegów

Nadwozie

Kolor, Typ Silnika, Typ

Dodatkowe wyposażenie

ABS, Alarm, Immobilizer

Kawasaki ZR

750 cm3 • Kawasaki zr 7 PIĘKNA z750

mileage
32 000 km
fuel_type
Benzyna
engine_capacity
750 cm3
year
2002
  • Rawicz (Wielkopolskie)

  • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

    6 800

    PLN

    739 cm3 • 75 KM • kawasaki zr750f

    mileage
    74 109 km
    fuel_type
    Benzyna
    engine_capacity
    739 cm3
    year
    2001
    • Wojnarowa (Małopolskie)

    • Prywatny sprzedawca • Podbite

      4 000

      PLN

      750 cm3 • 7S ZR 750 N ZR-7N ZR-7 raty transport

      mileage
      70 000 km
      fuel_type
      Benzyna
      engine_capacity
      750 cm3
      year
      2003
      • Częstochowa (Śląskie)

      • Firma • Podbite

      1. Firma
        Zobacz ogłoszenia

      7 500

      PLN

      750 cm3 • 78 KM • Kawasaki ZR-7 Cafe Racer 2003 zadbany bezwypadkowy

      mileage
      4 900 km
      fuel_type
      Benzyna
      engine_capacity
      750 cm3
      year
      2003
      • Kaniów (Śląskie)

      • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

        6 400

        PLN

        739 cm3 • 76 KM • Stan bardzo dobry, przygotowany do sezonu

        mileage
        37 923 km
        fuel_type
        Benzyna
        engine_capacity
        739 cm3
        year
        2001
        • Bukowno (Małopolskie)

        • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

          5 800

          PLN

          738 cm3 • 7 S 2001r RATY ! Transport !

          mileage
          38 424 km
          fuel_type
          Benzyna
          engine_capacity
          738 cm3
          year
          2001
          • Żyrów (Mazowieckie)

          • Firma • Podbite

            6 900

            PLN

            750 cm3 • Kawasaki Zr 750 F Kawasaki Z 750 RATY ! Poz kat 40

            mileage
            72 000 km
            fuel_type
            Benzyna
            engine_capacity
            750 cm3
            year
            2003
            • Mizerów (Śląskie)

            • Firma • Opublikowano

              7 600

              PLN

              750 cm3 • 75 KM • Kawasaki zr7 750

              mileage
              44 357 km
              fuel_type
              Benzyna
              engine_capacity
              750 cm3
              year
              1999
              • Chojnów (Dolnośląskie)

              • Prywatny sprzedawca • Podbite

                4 800

                PLN

                739 cm3 • 56 KM • Kawasaki ZR-7S | 739cm3 | 33tys km

                mileage
                33 393 km
                fuel_type
                Benzyna
                engine_capacity
                739 cm3
                year
                2004
                • Warszawa (Mazowieckie)

                • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                  7 100

                  PLN

                  750 cm3 • Kawasaki Zr 750 F Kawasaki Z 750 RATY ! Poz kat 126

                  mileage
                  34 000 km
                  fuel_type
                  Benzyna
                  engine_capacity
                  750 cm3
                  year
                  2001
                  • Mizerów (Śląskie)

                  • Firma • Podbite

                    9 600

                    PLN

                    1062 cm3 • 100 KM • Kawasaki ZR1100 Zephyr

                    mileage
                    17 500 km
                    fuel_type
                    Benzyna
                    engine_capacity
                    1062 cm3
                    year
                    1994
                    • Barlinek (Zachodniopomorskie)

                    • Firma • Podbite

                      14 900

                      PLN

                      739 cm3 • 100 KM • Mało używany

                      mileage
                      63 315 km
                      fuel_type
                      Benzyna
                      engine_capacity
                      739 cm3
                      year
                      2002
                      • Świecie (Kujawsko-pomorskie)

                      • Prywatny sprzedawca • Podbite

                        10 000

                        PLN

                        739 cm3 • 76 KM • Kawasaki ZR-7, zadbany,stan bardzo dobry+gratisy

                        mileage
                        47 004 km
                        fuel_type
                        Benzyna
                        engine_capacity
                        739 cm3
                        year
                        2003
                        • Milanówek (Mazowieckie)

                        • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                          7 500

                          PLN

                          Gpx 600/7 wydech suzuki gs 500

                          mileage
                          23 455 km
                          fuel_type
                          Benzyna
                          year
                          2003
                          • Warszawa (Mazowieckie)

                          • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                            3 999

                            PLN

                            749 cm3 • 74 KM • Zr7s 19tyś km cb750 cbf600 bandit 650 Raty LaMotor Wola

                            mileage
                            19 200 km
                            fuel_type
                            Benzyna
                            engine_capacity
                            749 cm3
                            year
                            2002
                            • Wola Dębińska (Małopolskie)

                            • Firma • Opublikowano

                              - 600 PLN

                              7 250

                              PLN

                              738 cm3 • 76 KM • Kawasaki ZR-7. 750

                              mileage
                              68 700 km
                              fuel_type
                              Benzyna
                              engine_capacity
                              738 cm3
                              year
                              1999
                              • Poniec (Wielkopolskie)

                              • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                                4 500

                                PLN

                                $$$$$

                                Znajdź nas

                                • Facebook

                                • Instagram

                                • YouTube

                                • TikTok

                                Obsługa klienta

                                  • Telefon: +48 61 880 32 21, 48 539 146 861(od pn. do pt. w godz. 08:00 - 17:00)

                                  • Email: pomoc@otomoto.pl(od pn. do nd. w godz. 08:00 - 20:00)

                                  • Chat:

                                    (od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00)

                                Usługi i narzędzia

                                Partnerzy

                                Powered by OTOMOTO

                                • Otomoto Lease logo
                                • Motopedia.otomoto.pl

                                Nasze aplikacje w twoim telefonie

                                  Google Play StoreApp Store