1/12
Najważniejsze
Przebieg
7 706 km
Rodzaj paliwa
Benzyna
Skrzynia biegów
Manualna
Typ nadwozia
Naked
Pojemność skokowa
776 cm3
Moc
85 KM
Opis
Na sprzedaż Suzuki GSX 8S z oryginalnym przebiegiem 7706km z opcja blokady na kategorie A2, motocykl utrzymany w bdb stanie wizualnym jak i technicznym gotowy do jazdy.
Dodatkowo zamontowane akcesoryjne mocowanie tablicy z krótkimi kierunkowskazami led homologowane przód i tył 1200zł, fabryczny akcesoryjny pług 1900zł, dedykowane osłony silnika 550zł, rolki wahacza 120zł, dodatkowo założona nowa tylna opona 0km oleje i filtry.
Cena nowego w tym kolorze z tego samego rocznika 36tys + koszt samych dodatków z montażem 4800zł razem daje 40800zł.
Motocykl z kompletem oryginalnych kluczyków , dokumentów, wciąż na gwarancji z opcja przedłużenia.
Po ówczesnym uzgodnieniu mogę pomóc w transporcie.
17 maja 2026 12:56
Rok produkcji
2023
Typ Silnika
Czterosuwowy
Rodzaj paliwa
Benzyna
Pojemność skokowa
776 cm3
Moc
85 KM
Przebieg
7 706 km
Potrzebujesz finansowania?
Ustaw warunki kredytu jaki Cię interesuje - na tej podstawie wybierzemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Kwota finansowania (PLN)
PLN
Min. 6 000 PLN - Maks. 200 000 PLN
Okres (miesiące)
Historia pojazdu
Zanim zdecydujesz się kupić samochód, zapoznaj się z jego historią. Pobierz raport za opłatą.
Wyposażenie
ABS
Immobilizer
Informacje o sprzedającym
Bion
Osoba prywatna
Bardzo sprawnie odpowiada
Sprzedający na OTOMOTO od 2017
Kontakt bezpośredni
Znajdź na mapie