Nissan Juke - Samochody Osobowe

456 ogłoszeń

Nissan Juke

1197 cm3 • 115 KM • Nissan Juke limited edition

mileage
186 217 km
fuel_type
Benzyna
gearbox
Manualna
year
2014
  • Kraków (Małopolskie)

  • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

    27 500

    PLN

    W granicach średniej

    1598 cm3 • 117 KM • 1.6 benz, serwis skóra kamera

    mileage
    200 000 km
    fuel_type
    Benzyna
    gearbox
    Manualna
    year
    2012
    • Puławy (Lubelskie)

    • Firma • Opublikowano

      25 900

      PLN

      W granicach średniej

      1598 cm3 • 117 KM • 1.6** Benzyna** Nawigacja** Android

      mileage
      196 000 km
      fuel_type
      Benzyna
      gearbox
      Manualna
      year
      2011
      • Góra Kalwaria (Mazowieckie)

      • Firma • Opublikowano

        26 900

        PLN

        W granicach średniej

        Logo

        ok. 40 000 aut wycenianych co miesiąc

        Kupujesz nowe auto? Sprawdź, ile wart jest Twój stary samochód

        1598 cm3 • 117 KM • 1.6 benzyna 117 km łańcuch kamera cofania android klima nowe tarcze

        mileage
        122 500 km
        fuel_type
        Benzyna
        gearbox
        Manualna
        year
        2010
        • Żary (Lubuskie)

        • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

          24 500

          PLN

          W granicach średniej

          999 cm3 • 114 KM

          mileage
          78 000 km
          fuel_type
          Benzyna
          gearbox
          Manualna
          year
          2021
          • Kraków (Małopolskie)

          • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

            25 500

            PLN

            1618 cm3 • 190 KM • Nissan Juke 1.6 turbo 4x4 190

            mileage
            175 000 km
            fuel_type
            Benzyna
            gearbox
            Automatyczna
            year
            2011
            • Ożarów Mazowiecki (Mazowieckie)

            • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

              28 000

              PLN

              Poniżej średniej

              alt

              1 / 6

              1197 cm3 • 115 KM • 15r. 1.2 DIG kamery 360 klimatronik nawigacja bezwypadkowy na łańcuchu

              mileage
              121 739 km
              fuel_type
              Benzyna
              gearbox
              Manualna
              year
              2015
              • Konradów (Śląskie)

              • Firma • Opublikowano

              1. AUTO HANDEL CEZAR Pomoc Drogowa Wypożyczalnia Samochodów
                Zobacz ogłoszenia
            1. AUTO HANDEL CEZAR Pomoc Drogowa Wypożyczalnia Samochodów

              • Usługi finansowe
              • Pomoc drogowa /holowanie
              • Wynajem pojazdów
              • Dostawa do domu
            2. 32 900

              PLN

              W granicach średniej

              1598 cm3 • 117 KM • 2013r, SALON POLSKA. 1.6 LPG. Lekko uszkodzony przód. Jeździ.

              mileage
              223 360 km
              fuel_type
              Benzyna+LPG
              gearbox
              Manualna
              year
              2013
              • Kraków (Małopolskie)

              • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                15 900

                PLN

                No photo image icon

                1461 cm3 • 110 KM • LIFT Ładne i Zadbane Autko, Polecam

                mileage
                154 000 km
                fuel_type
                Diesel
                gearbox
                Manualna
                year
                2014
                • Wiśniew (Mazowieckie)

                • Firma • Opublikowano

                21 900

                PLN

                1197 cm3 • 116 KM • Acenta || salon PL ||, 2015r. biała perła || Bluetooth

                mileage
                139 136 km
                fuel_type
                Benzyna
                gearbox
                Manualna
                year
                2015
                • Komorniki (Wielkopolskie)

                • Firma • Opublikowano

                27 900

                PLN

                Poniżej średniej

                1598 cm3 • 117 KM • Nissan Juke Ministry of Sound stan bdb niski przebieg, bezawaryjny

                mileage
                108 000 km
                fuel_type
                Benzyna
                gearbox
                Automatyczna
                year
                2012
                • Sochaczew (Mazowieckie)

                • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                  32 000

                  PLN

                  W granicach średniej

                  1197 cm3 • 115 KM • 1.2DIG-T 115PS / Raport CarVertical + Gwarancja - AUTO BIJAK

                  mileage
                  192 299 km
                  fuel_type
                  Benzyna
                  gearbox
                  Manualna
                  year
                  2015
                  • Szalejów Dolny (Dolnośląskie)

                  • Firma • Opublikowano

                  25 900

                  PLN

                  Poniżej średniej

                  1598 cm3 • 117 KM • 1,6 16v 117 KM*TEKNA*KAMERA*Oryginał*Keyless*Navi*

                  mileage
                  118 000 km
                  fuel_type
                  Benzyna
                  gearbox
                  Manualna
                  year
                  2011
                  • Siedlce (Mazowieckie)

                  • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                    27 900

                    PLN

                    W granicach średniej

                    1598 cm3 • 117 KM • Nissan Juke 1.6 (117KM) wersja Tekna

                    mileage
                    201 000 km
                    fuel_type
                    Benzyna
                    gearbox
                    Manualna
                    year
                    2011
                    • Kalej (Śląskie)

                    • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                      26 500

                      PLN

                      W granicach średniej

                      1618 cm3 • 190 KM • Automat 4x4

                      mileage
                      236 000 km
                      fuel_type
                      Benzyna
                      gearbox
                      Automatyczna
                      year
                      2012
                      • Radom (Mazowieckie)

                      • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                        24 900

                        PLN

                        W granicach średniej

                        1461 cm3 • 110 KM • Pierwszy właściciel bezwypadkowy Kamery 360 Tekna Oryginal Bogata wers

                        mileage
                        150 000 km
                        fuel_type
                        Diesel
                        gearbox
                        Manualna
                        year
                        2014
                        • Poznań (Wielkopolskie)

                        • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                          34 900

                          PLN

                          Powyżej średniej

                          1461 cm3 • 110 KM

                          mileage
                          210 523 km
                          fuel_type
                          Diesel
                          gearbox
                          Manualna
                          year
                          2013
                          • Lubasz (Wielkopolskie)

                          • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                            25 900

                            PLN

                            Powyżej średniej

                            114 KM • Nissan JUKE 2015

                            mileage
                            194 000 km
                            fuel_type
                            Diesel
                            gearbox
                            Manualna
                            year
                            2015
                            • Oleśnica (Dolnośląskie)

                            • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                            25 000

                            PLN

                            1598 cm3 • 117 KM • Juke 1.6 Acenta CVT

                            mileage
                            191 406 km
                            fuel_type
                            Benzyna
                            gearbox
                            Automatyczna
                            year
                            2012
                            • Długołęka (Dolnośląskie)

                            • Firma • Opublikowano

                            18 900

                            PLN

                            1200 cm3 • 115 KM • 1,2 DiG-T Edition LED Niemcy Kamera ASO

                            mileage
                            149 000 km
                            fuel_type
                            Benzyna
                            gearbox
                            Manualna
                            year
                            2014
                            • Ostrów Mazowiecka (Mazowieckie)

                            • Firma • Opublikowano

                              26 900

                              PLN

                              W granicach średniej

                              1461 cm3 • 110 KM • 1.5dci biała perła bogate wyposażenie

                              mileage
                              158 478 km
                              fuel_type
                              Diesel
                              gearbox
                              Manualna
                              year
                              2014
                              • Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie)

                              • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                                19 900

                                PLN

                                1598 cm3 • 117 KM • Nawigacja*Kamera*Alu Felgi*Elektryka*Klima*Certyfikat przebiegu Nap

                                mileage
                                197 356 km
                                fuel_type
                                Benzyna
                                gearbox
                                Manualna
                                year
                                2011
                                • Parysów (Mazowieckie)

                                • Firma • Opublikowano

                                27 900

                                PLN

                                W granicach średniej

                                1197 cm3 • 115 KM • Piękny Bogaty Raty Zamiana

                                mileage
                                169 000 km
                                fuel_type
                                Benzyna
                                gearbox
                                Manualna
                                year
                                2014
                                • Nasielsk (Mazowieckie)

                                • Firma • Opublikowano

                                24 900

                                PLN

                                Poniżej średniej

                                alt

                                1 / 6

                                1618 cm3 • 190 KM • 1.6 DIG-T, Skóra, Navi, Klimatronic, Tempomat, Podgrzewane siedzienia

                                mileage
                                171 656 km
                                fuel_type
                                Benzyna
                                gearbox
                                Manualna
                                year
                                2010
                                • Piaseczno (Mazowieckie)

                                • Firma • Opublikowano

                                1. AAA AUTO +19 000 sprawdzonych aut w ofercie! Kredyt i Leasing na miarę.
                                  Zobacz ogłoszenia
                              1. AAA AUTO +19 000 sprawdzonych aut w ofercie! Kredyt i Leasing na miarę.

                                • Usługi finansowe
                                • Przegląd techniczny
                                • Usługi ubezpieczeniowe
                                • Dostawa do domu
                              2. 28 000

                                PLN

                                W granicach średniej

                                1461 cm3 • 110 KM

                                mileage
                                200 500 km
                                fuel_type
                                Diesel
                                gearbox
                                Manualna
                                year
                                2013
                                • Koszalin (Zachodniopomorskie)

                                • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                                  22 500

                                  PLN

                                  W granicach średniej

                                  1618 cm3 • 190 KM • 1.6 Benzyna | Serwisowany | Gwarancja | Bogate wyposażenie |

                                  mileage
                                  106 000 km
                                  fuel_type
                                  Benzyna
                                  gearbox
                                  Manualna
                                  year
                                  2011
                                  • Piekoszów (Świętokrzyskie)

                                  • Firma • Opublikowano

                                  27 900

                                  PLN

                                  Poniżej średniej

                                  1461 cm3 • 110 KM • Nissan Juke 1.5dci 2011

                                  mileage
                                  237 000 km
                                  fuel_type
                                  Diesel
                                  gearbox
                                  Manualna
                                  year
                                  2011
                                  • Lublin (Lubelskie)

                                  • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                                    21 500

                                    PLN

                                    Powyżej średniej

                                    1600 cm3 • Nissan Juke 1.6, 2014 rok

                                    mileage
                                    121 000 km
                                    fuel_type
                                    Benzyna
                                    gearbox
                                    Manualna
                                    year
                                    2014
                                    • Krośniewice (Łódzkie)

                                    • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                                    29 900

                                    PLN

                                    1197 cm3 • 115 KM • Lift,benzyna 1.2,kamera klimatronik

                                    mileage
                                    104 563 km
                                    fuel_type
                                    Benzyna
                                    gearbox
                                    Manualna
                                    year
                                    2015
                                    • Chojnice (Pomorskie)

                                    • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                                      15 400

                                      PLN

                                      1461 cm3 • 110 KM • Nissan Juke/1.5 DCi/110 KM/Klimatronik/

                                      mileage
                                      242 567 km
                                      fuel_type
                                      Diesel
                                      gearbox
                                      Manualna
                                      year
                                      2013
                                      • Busko-Zdrój (Świętokrzyskie)

                                      • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                                      14 700

                                      PLN

                                      $$$$$

                                      Znajdź nas

                                      • Facebook

                                      • Instagram

                                      • YouTube

                                      • TikTok

                                      Obsługa klienta

                                        • Telefon: +48 61 880 32 21, 48 539 146 861(od pn. do pt. w godz. 08:00 - 17:00)

                                        • Email: pomoc@otomoto.pl(od pn. do nd. w godz. 08:00 - 20:00)

                                        • Chat:

                                          (od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00)

                                      Usługi i narzędzia

                                      Partnerzy

                                      Powered by OTOMOTO

                                      • Otomoto Lease logo
                                      • Motopedia.otomoto.pl

                                      Nasze aplikacje w twoim telefonie

                                        Google Play StoreApp Store