Polerka samochodowa 2600W+ Akcesoria PM-PS-2600T-Z5+ Gąbki - 1
Polerka samochodowa 2600W+ Akcesoria PM-PS-2600T-Z5+ Gąbki - 2
Polerka samochodowa 2600W+ Akcesoria PM-PS-2600T-Z5+ Gąbki - 3
Polerka samochodowa 2600W+ Akcesoria PM-PS-2600T-Z5+ Gąbki - 4
Polerka samochodowa 2600W+ Akcesoria PM-PS-2600T-Z5+ Gąbki - 5
Polerka samochodowa 2600W+ Akcesoria PM-PS-2600T-Z5+ Gąbki - 6
Polerka samochodowa 2600W+ Akcesoria PM-PS-2600T-Z5+ Gąbki - 7
Polerka samochodowa 2600W+ Akcesoria PM-PS-2600T-Z5+ Gąbki - 8
Zdjęcie 1 z 9
1/9
Last slide CTA thumbnail
Opis
Polerka samochodowa 2600W + Gąbki + Akcesoria PM-PS-2600T-Z5
PARAMETRY:
zasilanie: 230V/50Hz
moc: 2600W
obroty: 500-3500rpm
średnica talerza: 180mm
WYPOSAŻENIE:
Polerka
Tarcza z mocowaniem na rzep
Futerko
Rękawiczka futrzana
4x pad polerski 150 mm / 45 mm (czarny - twardy; pomarańczowy - średnio twardy; biały - średnio miękki; niebieski - miękki)
Zapasowe szczotki węglowe
Uchwyt ręczny
Klucz imbusowy
Instrukcja PL
WŁAŚCIWOŚCI:
duża moc 2600W
tarcza 180mm
solidny uchwyt
zapasowe szczotki węglowe
regulacja obrotów
Do każdego sprzedanego przez nas przedmiotu dołączamy dowód zakupu (paragon/ faktura VAT).
Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku.
Telefon: 78*****33
4 maja 2026 13:13
Szczegóły
Podstawowe
Tytuł
Polerka samochodowa 2600W+ Akcesoria PM-PS-2600T-Z5+ Gąbki