Iveco Daily 35S18HA8
Rozstaw osi 4100
Moc 180KM
Silnik 3.0L
Skrzynia biegów automatyczna
Wyposażenie:
- Kamera cofania z liniami pomocniczymi
- Przełożenie mostu 3.59
- Dodatkowy nastawny załączany ogranicznik prędkości
- Podwójne resory paraboliczne tylne wzmocnione dla modeli S
- Bez czujników parkowania
- Złącza elektryczne przyczepy 12V 13pin DIN
- Wzmocnienie specjalne
- Półka nad przednią szybą
- Interfejs danych FMS (do systemów telematycznych firm trzecich)
- Lusterka boczne na ramionach przeznaczonych do zabudowy o szerokości 2,35 m
- Alternator o stałym prądzie ładowania
- kolor biały
- Dostępna konfiguracja w również w innych kolorach!
- Gniazdo USB A+C po stronie kierowcy i pasażera
- Ławka pasażerów stała 2-osobowa z rozkładanym stolikiem, pasy bezpieczeństwa 3-punktowe
- Sprężarka do klimatyzacji 170 cm3
- System infotainment NAVI MY IVECO z wyświetlaczem 10-calowym
- Światła przeciwmgłowe przednie
- Tempomat ataptacyjny (ACC) z czujnikiem radarowym
- Układ wentylacji i ogrzewania kabiny z klimatyzacją automatyczną
- Zagłówki pełne tapicerowane z pianką memory, logo Daily
Pakiet STYLE 3,5S:
- Atrapa chłodnicy Daily z paskami chromowanymi
- Emblematy w kolorze Gun Metal
- Kierownica pokryta skórą
- Koła aluminiowe Daily
- Pełne światła LED (dzienne, mijania, drogowe)
ZABUDOWA TYPU KONTENER NADWOZIA TIM
WYMIARY:
Długość wewnętrzna zabudowy w mm: 4200
Szerokość wewnętrzna zabudowy w mm: 2200
Wysokość wewnętrzna zabudowy w mm: 2300
OPIS:
1. Rama pośrednia – wykonana z profili aluminiowych,
2. Ściany i dach wykonane jako płyty warstwowe z laminatu wypełnione izolatorem o grubości 35 mm(+/-2mm),
3. Ściany zewnętrzne okute profilami aluminiowymi malowanymi na kolor biały,
4. Podłoga wykonana ze sklejki antypoślizgowej, dwustronnie foliowanej o grubości 15 mm,
5. Łapacze drzwiowe – ułatwiające zapięcie drzwi do ściany bocznej,
6. Oświetlenie zewnętrzne LED zgodne z przepisami Kodeksu Ruchu Drogowego,
7. Oświetlenie wewnętrzne LED 2 szt.
8. Nadkola wraz z fartuchami osi tylnej z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym
• Osłony przeciw najazdowe
• Listwa do mocowania ładunku w osi zabudowy
• Cokół 300 mm
• Klapka na siłownikach
• Drzwi boczne ( przy windzie proponujemy drzwi osadzone z tyłu zabudowy )
WINDA BC 750S2S
Ciężar własny windy 200kg
Długość ramienia udźwigu 750mm