Zaslaw D-737-12XL - 1
Zaslaw D-737-12XL - 2
Zaslaw D-737-12XL - 3
Zaslaw D-737-12XL - 4
Zaslaw D-737-12XL - 5
Zaslaw D-737-12XL - 6
Zdjęcie 1 z 7
1/7
Zaslaw D-737-12XL - 1
Zaslaw D-737-12XL - 2
Zaslaw D-737-12XL - 3
Zaslaw D-737-12XL - 4
Zaslaw D-737-12XL - 5
Zaslaw D-737-12XL - 6
Last slide CTA thumbnail
Opis
Witam,
W finansowaniu fabrycznym 50/50.
Parametry techniczne;
dopuszczalna masa całkowita 18000kg
ładowność 12000-14000kg
masa rzeczywista(+/-2%) 4300kg
pojemność ładunkowa 17,5 (m³)
długość skrzyni ładunkowej wew. 4500mm
szerokość skrzyni ładunkowej wew. 2420mm
wysokość 2990mm
długość całkowita 6690mm
szerokość zewnętrzna 2550mm
wysokość platformy od podłoża 1390mm
wysokość burt 800+800mm
rozmiar ogumienia 385/65R22,5
rozstaw kół 2000mm
homologacja 40km/h
SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA, WYPOSAŻENIE STANDARDOWE:
RAMA:
• wykonana z dwuteownika malowana lub cynkowana,
• 2 osie z homologacją do 40 km/h,
• zawieszenie mechaniczne, paraboliczne,
• osie bębnowe,
• hamulec ręczny,
• opony 385/65 R 22,5 [opony nowe nie regenerowane],
• felgi stalowe 10 otworowe,
• dwu- lub jednoprzewodowy pneumatyczny system hamulcowy,
• hamulec parkingowy,
• podłoga wzmocniona blachą stalową o grubości 5 mm z jednego arkusza blachy,
• przednia ściana wykonana z jednego arkusza blachy z oknem inspekcyjnym
• skrzynia ładunkowa wykonana w systemie bezuszczelkowym,
• nowy system łączenia burt, łańcuch spinający burty boczne na górnej nadstawie
• przykręcany mechanizm centralnego ryglowania
• dźwignia centralnego ryglowania ze zmienną długością ramienia poprawiająca ergonomie zamykania
• burty otwierane i uchylane, centralny zamek (7 zawiasów),
• kolor skrzyni do wyboru Ral-3004, 6002, pomarańczowy lub 7039,
• ściana przednia i słupy tylne odkręcane,
• okno zsypowe w tylnej burcie z zsypem strumieniowym i maskownicą,
• uszczelka pomiędzy nadstawami zapobiegająca dostawaniu się wody do wnętrza,
• 2 kliny pod koła,
• liny zabezpieczające skrzynie,
• plastikowa skrzynka narzędziowa z wyposażeniem (klucz do kół, trójkąt ostrzegawczy),
• zderzak stanowiący osłonę lamp zespolonych, uchylny,
• trójkąt dla pojazdów wolnobieżnych,
• ucho dyszla Ø40 mm,
• zbiornik na wodę,
• stopnie na zewnątrz i wewnątrz skrzyni ładunkowej,
• media do drugiej przyczepy,
• błotniki za każdym kołem,
• instalacja elektryczna 12V,