Segway AT5 - Motocykle

28 ogłoszeń

Marka pojazdu
Model pojazdu

Stan

Lokalizacja

Status pojazdu

Uszkodzony, bezwypadkowy, ma VIN, zarejestrowany w Polsce

Informacje finansowe

Prywatne, Firmy, Leasing, Faktura VAT

Silnik i napęd

Pojemność skokowa, Moc, Rodzaj napędu,Skrzynia biegów

Nadwozie

Kolor, Typ Silnika, Typ

Dodatkowe wyposażenie

ABS, Alarm, Immobilizer

1 / 6

Segway AT5

39 KM • L, Transport! 2026 rok

mileage
1 km
fuel_type
Benzyna
year
2026
  • Sosnowiec (Śląskie)

  • Firma • Podbite

  1. ASP Group
    Zobacz ogłoszenia

26 490

PLN

alt

1 / 6

39 KM • L EPS, Promocja! Transport!

mileage
1 km
fuel_type
Benzyna
year
2026
  • Sosnowiec (Śląskie)

  • Firma • Podbite

27 990

PLN

alt

1 / 6

39 KM • S, Promocja! Transport! Nowy

mileage
1 km
fuel_type
Benzyna
year
2026
  • Sosnowiec (Śląskie)

  • Firma • Podbite

24 990

PLN

alt

1 / 6

SEGWAY AT5L EPS - dealer dostawa gratis, dostępny od reki

mileage
1 km
fuel_type
Benzyna
year
2026
  • Janki (Mazowieckie)

  • Firma • Podbite

  1. ATVDEALERS.PL
    Zobacz ogłoszenia
  • ATVDEALERS.PL

    • Usługi finansowe
    • Naprawa samochodów
    • Szybka naprawa
    • Wynajem pojazdów
  • 27 489

    PLN

    alt

    1 / 6

    500 cm3 • 39 KM • 2026! AT5L EPS OD RĘKI! | PROMOCJA wspomaganie | LED | RATY

    mileage
    1 km
    fuel_type
    Benzyna
    engine_capacity
    500 cm3
    year
    2025
    • Zielonka (Mazowieckie)

    • Firma • Podbite

    1. Motoszklarnia Autoryzowany dealer Benelli QJMOTOR KOVE VOGE Kayo MBP MRF Keeway Linhai TGB Segway
      Zobacz ogłoszenia
  • Motoszklarnia Autoryzowany dealer Benelli QJMOTOR KOVE VOGE Kayo MBP MRF Keeway Linhai TGB Segway

    • Usługi finansowe
    • Szybka naprawa
    • Wynajem pojazdów
    • Usługi ubezpieczeniowe
  • 27 990

    PLN

    500 cm3 • 39 KM • Segway AT5L EPS T3B VAT23% Motoklinika Września

    mileage
    1 km
    fuel_type
    Benzyna
    engine_capacity
    500 cm3
    year
    2026
    • Września (Wielkopolskie)

    • Firma • Podbite

      27 490

      PLN

      alt

      1 / 6

      500 cm3 • 39 KM • 2025! AT5L 4X4 | LED | od ręki! PROMOCJA! RATY, transport

      mileage
      1 km
      fuel_type
      Benzyna
      engine_capacity
      500 cm3
      year
      2024
      • Zielonka (Mazowieckie)

      • Firma • Podbite

      1. Motoszklarnia Autoryzowany dealer Benelli QJMOTOR KOVE VOGE Kayo MBP MRF Keeway Linhai TGB Segway
        Zobacz ogłoszenia
    1. Motoszklarnia Autoryzowany dealer Benelli QJMOTOR KOVE VOGE Kayo MBP MRF Keeway Linhai TGB Segway

      • Usługi finansowe
      • Szybka naprawa
      • Wynajem pojazdów
      • Usługi ubezpieczeniowe
    2. 24 990

      PLN

      alt

      1 / 6

      499 cm3 • 39 KM • Quad Segway AT5 L EPS T3b 2025r.*PŁUG+KUFER*Raty**Trans 100kmGratis

      mileage
      1 km
      fuel_type
      Benzyna
      engine_capacity
      499 cm3
      year
      2024
      • Nowy Targ (Małopolskie)

      • Firma • Podbite

      1. EXPOMOTO
        Zobacz ogłoszenia
    3. EXPOMOTO

      • Usługi finansowe
      • Szybka naprawa
      • Serwis opon / przechowalnia
      • Myjnia
    4. 27 490

      PLN

      alt

      1 / 6

      500 cm3 • 39 KM • SEGWAY AT5 L EPS DOSTAWA nowy pod dom DEALER faktura AT5L Gratis

      mileage
      0 km
      fuel_type
      Benzyna
      engine_capacity
      500 cm3
      year
      2026
      • Janki (Mazowieckie)

      • Firma • Podbite

      1. ATVDEALERS.PL
        Zobacz ogłoszenia
    5. ATVDEALERS.PL

      • Usługi finansowe
      • Naprawa samochodów
      • Szybka naprawa
      • Wynajem pojazdów
    6. 27 489

      PLN

      alt

      1 / 6

      500 cm3 • 39 KM • Segway AT5 L EPS

      mileage
      1 km
      fuel_type
      Benzyna
      engine_capacity
      500 cm3
      year
      2025
      • Łagiewniki (Dolnośląskie)

      • Firma • Podbite

      27 990

      PLN

      alt

      1 / 6

      499 cm3 • 39 KM • Quad Segway AT5 L EPS (T3b) / Salon MOTO-TRIP KRAKÓW

      mileage
      1 km
      fuel_type
      Benzyna
      engine_capacity
      499 cm3
      year
      2025
      • Kraków (Małopolskie)

      • Firma • Podbite

      27 490

      PLN

      alt

      1 / 6

      499 cm3 • 39 KM • L EPS FV23% Leasing | Raty | ASO | Raty dla Ciebie 0%

      mileage
      1 km
      fuel_type
      Benzyna
      engine_capacity
      499 cm3
      year
      2026
      • Szamocin (Wielkopolskie)

      • Firma • Podbite

      27 490

      PLN

      alt

      1 / 6

      499 cm3 • 39 KM • SEGWAY AT5 S • 4x4 • Wyciągarka • Nowy model 2025 •

      mileage
      1 km
      fuel_type
      Benzyna
      engine_capacity
      499 cm3
      year
      2025
      • Nowy Targ (Małopolskie)

      • Firma • Podbite

      1. EXPOMOTO
        Zobacz ogłoszenia
    7. EXPOMOTO

      • Usługi finansowe
      • Szybka naprawa
      • Serwis opon / przechowalnia
      • Myjnia
    8. 24 500

      PLN

      alt

      1 / 6

      499 cm3 • 39 KM • Segway AT5 L T3b Quad z Pługiem i Kufrem | Transport do 100km Gratis!

      mileage
      1 km
      fuel_type
      Benzyna
      engine_capacity
      499 cm3
      year
      2025
      • Nowy Targ (Małopolskie)

      • Firma • Podbite

      1. EXPOMOTO
        Zobacz ogłoszenia
    9. EXPOMOTO

      • Usługi finansowe
      • Szybka naprawa
      • Serwis opon / przechowalnia
      • Myjnia
    10. 26 490

      PLN

      alt

      1 / 6

      500 cm3 • 39 KM • Segway Snarler 570 AT5 L T3b- Raty, leasing, transport- Bielsko-Biała

      mileage
      1 km
      fuel_type
      Benzyna
      engine_capacity
      500 cm3
      year
      2025
      • Bielsko-Biała (Śląskie)

      • Firma • Podbite

      26 490

      PLN

      500 cm3 • 39 KM • Quad ATV Segway AT5 L EPS 2026 homologacja t3b OSTROŁĘKA

      mileage
      1 km
      fuel_type
      Benzyna
      engine_capacity
      500 cm3
      year
      2026
      • Ostrołęka (Mazowieckie)

      • Firma • Opublikowano

        27 990

        PLN

        alt

        1 / 6

        499 cm3 • 39 KM • wersja L EPS CAMO !! Odliczenie VAT 23% !! GRATISY !!

        mileage
        1 km
        fuel_type
        Benzyna
        engine_capacity
        499 cm3
        year
        2026
        • Bochnia (Małopolskie)

        • Firma • Podbite

        1. AR Moto Quady
          Zobacz ogłoszenia
      1. AR Moto Quady

        • Usługi finansowe
        • Naprawa samochodów
        • Szybka naprawa
        • Naprawy blacharskie
      2. 28 490

        PLN

        alt

        1 / 4

        500 cm3 • 39 KM • Segway AT5 L EPS T3b- Raty, leasing, transport- Bielsko-Biała

        mileage
        1 km
        fuel_type
        Benzyna
        engine_capacity
        500 cm3
        year
        2025
        • Bielsko-Biała (Śląskie)

        • Firma • Podbite

        27 990

        PLN

        alt

        1 / 3

        499 cm3 • 39 KM • Segway AT5 L EPS CAMO 500 T3b homologacja 39KM ATV Arena Kraków raty

        mileage
        1 km
        fuel_type
        Benzyna
        engine_capacity
        499 cm3
        year
        2026
        • Kraków (Małopolskie)

        • Firma • Podbite

        28 490

        PLN

        alt

        1 / 6

        499 cm3 • 39 KM • Segway AT5 L EPS 500 4x4 T3b homologacja 39KM ATV Arena Kraków raty

        mileage
        1 km
        fuel_type
        Benzyna
        engine_capacity
        499 cm3
        year
        2026
        • Kraków (Małopolskie)

        • Firma • Podbite

        27 990

        PLN

        alt

        1 / 6

        499 cm3 • 39 KM • Segway AT5 S 500 4x4 T3b homologacja 39KM ATV Arena Kraków raty

        mileage
        1 km
        fuel_type
        Benzyna
        engine_capacity
        499 cm3
        year
        2026
        • Kraków (Małopolskie)

        • Firma • Podbite

        24 990

        PLN

        alt

        1 / 6

        499 cm3 • 39 KM • Segway AT5L 500 4x4 T3b homologacja 39KM ATV Arena Kraków raty

        mileage
        1 km
        fuel_type
        Benzyna
        engine_capacity
        499 cm3
        year
        2026
        • Kraków (Małopolskie)

        • Firma • Podbite

        26 490

        PLN

        alt

        1 / 6

        570 cm3 • 44 KM • Segway Snarler AT5 AT6 S L EPS LIMITED RATY 0% Transport SALON ŁUKÓW

        mileage
        1 km
        fuel_type
        Benzyna
        engine_capacity
        570 cm3
        year
        2026
        • Łuków (Lubelskie)

        • Firma • Podbite

        24 900

        PLN

        500 cm3 • 39 KM • Segway AT5L EPS

        mileage
        1 km
        fuel_type
        Benzyna
        engine_capacity
        500 cm3
        year
        2025
        • Łańcut (Podkarpackie)

        • Firma • Opublikowano

          27 990

          PLN

          500 cm3 • 39 KM • EPS/39KM/LED/500cc/2026r

          mileage
          1 km
          fuel_type
          Benzyna
          engine_capacity
          500 cm3
          year
          2026
          • Kazimierz Dolny (Lubelskie)

          • Firma • Opublikowano

            27 990

            PLN

            500 cm3 • 39 KM • Segway AT 5 L EPS,Wyprzedaż rocznika

            mileage
            1 km
            fuel_type
            Benzyna
            engine_capacity
            500 cm3
            year
            2025
            • Wrocław (Dolnośląskie)

            • Firma • Opublikowano

            27 900

            PLN

            499 cm3 • 39 KM • L EPS Quad ATV 500 AT5 S Wspomaganie 4x4 Pług Raty Dostawa

            mileage
            1 km
            fuel_type
            Benzyna
            engine_capacity
            499 cm3
            year
            2025
            • Gdańsk (Pomorskie)

            • Firma • Podbite

            24 990

            PLN

            Segway AT5L bdb stan 100% garażowany nietopiony

            mileage
            1 303 km
            fuel_type
            Benzyna
            year
            2024
            • Podolsze (Małopolskie)

            • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

              21 999

              PLN

              $$$$$

              Znajdź nas

              • Facebook

              • Instagram

              • YouTube

              • TikTok

              Obsługa klienta

                • Telefon: +48 61 880 32 21, 48 539 146 861(od pn. do pt. w godz. 08:00 - 17:00)

                • Email: pomoc@otomoto.pl(od pn. do nd. w godz. 08:00 - 20:00)

                • Chat:

                  (od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00)

              Usługi i narzędzia

              Partnerzy

              Powered by OTOMOTO

              • Otomoto Lease logo
              • Motopedia.otomoto.pl

              Nasze aplikacje w twoim telefonie

                Google Play StoreApp Store