1 / 17
7 czerwca 2024 23:19
ID: 6123900397
Szczegóły
Oferta od
Prywatne
Pokaż oferty z numerem VIN
Tak
Ma numer rejestracyjny
Tak
Pokaż pir
Marka pojazdu
OpelModel pojazdu
AstraGeneracja
H (2004-2014)Rok produkcji
2006
Przebieg
176 000 km
Pojemność skokowa
1 598 cm3
Rodzaj paliwa
BenzynaMoc
105 KM
Skrzynia biegów
ManualnaNapęd
Na przednie kołaTyp nadwozia
KompaktLiczba drzwi
5
Liczba miejsc
5
Kolor
NiebieskiZarejestrowany w Polsce
Tak
Stan
UżywaneVIN
Wyświetl VIN
Wyposażenie
Radio
Opis
Mam do sprzedania Opla Astra H, rok produkcji 2006, pojazd w ciągłym użytkowaniu głównie na dojazdy do pracy ( ok 25 km dziennie) , nie palone w środku, stan techniczny jak i wizualny oceniam na dobry. Do pojazdu dorzucam komplet kół zimowych na felgach stalowych po jednym sezonie użytkowania, obecnie opony letnie w bardzo dobrym stanie. Autko paliło w największe mrozy ( -23 c) bez problemu, mocny i sprawny akumulator .
Ostatnio zrobiono:
1- w maju 2023r. przeprowadzono zabezpieczenie podwozia ( posiadam dokumentację fotograficzną oraz Fakturę vat z usługi - ps. dla naprawdę zainteresowanych)
2- przy przebiegu 168 tys ( niespełna 8 tys,km temu). wymieniono: klocki i tarcze tył, plus nowe jażma, nowa plecionka od kolektora wydechowego, wymieniono osłony termiczne przy wydechu, założono nowe amortyzatory tył, oraz dwa nowe pasy trzymające zbiornik paliwa.
3- przy przebiegu 166 tys. ( niespełna 10 tys,km temu). zrobiono rozrząd + pompa wody
Auto zadbane i czyste w środku, dorzucam gratis gaśnicę, apteczkę i trójkąt:)
Opelek posiada pełen oryginalny zestaw naprawczy + koło dojazdowe ( jak nowe)
Dodatkowo wyposażony jest w system odstraszający gryzonie - kuny.
Auto ma już swoje lata- :)), mimo wszystko wygląda ładnie i jest ekonomiczne ps. idealne do założenia instalacji LPG.
Oczywiście ma swoje minusy- widoczne m.in. na 3 ostatnich zdjęciach.
Sprzedaję używane auto, które posiada normalne ślady użytkowania, zapraszam do oględzin i zakupu. Cena podlega negocjacji, nie odpisuję na smsy, proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny.
Badanie techniczne ważne- do 25.04.2025r.
W dniu 13.06.2024r. Wymieniono olej plus filtry paliwo/olej/powietrze, wymieniono na nową chłodniczke klimatyzacji i napełniony układ.
Informacje o sprzedającym
Opel
Osoba prywatna
Sprzedający na OTOMOTO od 2024
Kontakt bezpośredni
Znajdź na mapie