1 / 30
Szczegóły
Opis
Dzień dobry, do zaoferowania mam lampę przednią do :
SEAT LEON 3 III FULL LED LEWA 12-
- uszkodzone szkło
- puszka popękana i posiada drobne ubytki
- uchwyty oba górne i boczny od strony błotnika całe, reszta uchwytów ułamana
- posiada przetwornicę
- NR 5F1941007A
- lampa raczej na części
- Sprzedajemy jako uszkodzoną, bez możliwości zwrotu
- lampa sucha w środku
Nasza firma nie zajmuje się naprawą i polerowaniem lamp. Sprzedajemy reflektory w takim stanie, w jakim zostały do nas dostarczone z zagranicy. W naszej ofercie nie posiadamy ,, anglików ''.
STARAMY SIĘ MOŻLIWIE NAJDOKŁADNIEJ PRZEDSTAWIĆ SPRZEDAWANY PRZEDMIOT
Możliwa wysyłka , koszt wysyłki ustalamy indywidualnie w zależności od wielkości i wagi paczki .
Tel
21 czerwca 2024 1:10
Informacje o sprzedającym
AUTO-CZĘŚCI PIOTR FILIPEK
Sprzedający profesjonalny
Bardzo sprawnie odpowiada
Sprzedający na OTOMOTO od 2019
Kontakt bezpośredni
Więcej opcji kontaktu
Godziny otwarcia
poniedziałek
08:00 - 15:45
wtorek
08:00 - 15:45
środa
08:00 - 15:45
czwartek
08:00 - 15:45
piątek
08:00 - 15:45
sobota
Zamknięte
niedziela
Zamknięte