Acura MDX - Samochody Osobowe

8 ogłoszeń

Marka pojazdu
Model pojazdu

Lokalizacja

Stan

Stan uszkodzeń

Obsługiwane przez AutoIQ

Silnik i napęd

Pojemność skokowa, moc, napęd

Nadwozie i pojemność

Kolor, liczba drzwi, liczba miejsc

Historia i stan

Kraj pochodzenia, bezwypadkowy, pierwszy właściciel

Auta elektryczne

Zasięg baterii, pojemność akumulatora, kabel do ładowania

Dane sprzedającego

Prywatne, firma, leasing, faktura VAT

Dodatkowe wyposażenie

Poduszka powietrzna, klimatyzacja, ekran multimedialny

Acura MDX

3664 cm3 • 300 KM • Acura MDX LPG premium Honda

mileage
170 000 km
fuel_type
Benzyna+LPG
gearbox
Automatyczna
year
2007
  • Kraków (Małopolskie)

  • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

    40 000

    PLN

    Powyżej średniej

    3500 cm3 • 240 KM • Acura MDX 3.5 V6 LPG | 7-os. | Hak | 4x4

    mileage
    236 000 km
    fuel_type
    Benzyna+LPG
    gearbox
    Automatyczna
    year
    2003
    • Wierzbie (Opolskie)

    • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

      13 000

      PLN

      3664 cm3 • 300 KM • Sprzedam Acura 3.6 V6 Automat 2017

      mileage
      129 000 km
      fuel_type
      Benzyna
      gearbox
      Automatyczna
      year
      2017
      • Koszalin (Zachodniopomorskie)

      • Prywatny sprzedawca • Podbite

        85 000

        PLN

        W granicach średniej

        Logo

        ok. 40 000 aut wycenianych co miesiąc

        Kupujesz nowe auto? Sprawdź, ile wart jest Twój stary samochód

        3664 cm3 • 300 KM • Acura MDX 3.7 V6 305 KM SH-AWD + LPG | 7 miejsc |

        mileage
        131 387 km
        fuel_type
        Benzyna
        gearbox
        Automatyczna
        year
        2008
        • Pruszcz Gdański (Pomorskie)

        • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

          42 500

          PLN

          W granicach średniej

          3664 cm3 • 300 KM • 2017, LIFT, 3.5, V6, 300 KM, 7 Miejsc, 4X4 AWD, Bezwypadkowa, ZAMIANA

          mileage
          238 000 km
          fuel_type
          Benzyna
          gearbox
          Automatyczna
          year
          2017
          • Wrocław (Dolnośląskie)

          • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

            64 900

            PLN

            W granicach średniej

            3664 cm3 • 300 KM • Super rodzinne auto

            mileage
            200 000 km
            fuel_type
            Benzyna+LPG
            gearbox
            Automatyczna
            year
            2014
            • Marynki (Łódzkie)

            • Prywatny sprzedawca • Podbite

              75 000

              PLN

              3664 cm3 • 300 KM • Pierwszy właściciel ,autko piękne polecam

              mileage
              27 000 km
              fuel_type
              Benzyna
              gearbox
              Automatyczna
              year
              2023
              • Skawa (Małopolskie)

              • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                165 000

                PLN

                3664 cm3 • 300 KM • Acura MDX 2014r. 3.5 V6 SH-AWD LPG Advance

                mileage
                160 000 km
                fuel_type
                Benzyna+LPG
                gearbox
                Automatyczna
                year
                2014
                • Rzeszów (Podkarpackie)

                • Prywatny sprzedawca • Podbite

                  63 300

                  PLN

                  W granicach średniej

                  Znajdź nas

                  • Facebook

                  • Instagram

                  • YouTube

                  • TikTok

                  Obsługa klienta

                    • Telefon: +48 61 880 32 21, 48 539 146 861(od pn. do pt. w godz. 08:00 - 17:00)

                    • Email: pomoc@otomoto.pl(od pn. do nd. w godz. 08:00 - 20:00)

                    • Chat:

                      (od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00)

                  Powered by OTOMOTO

                  • Otomoto Lease logo
                  • Motopedia.otomoto.pl

                  Nasze aplikacje w twoim telefonie

                    Google Play StoreApp Store