Ford Fusion Słopnice - Samochody Osobowe

11 ogłoszeń

Ford Fusion

2488 cm3 • 177 KM • Ford Fusion PLUG IN 2020 przebieg 43000KM drugi 2017 146000KM

mileage
43 000 km
fuel_type
Benzyna
gearbox
Automatyczna
year
2020
  • Tarnów (Małopolskie)

  • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

    62 000

    PLN

    W granicach średniej

    2488 cm3 • 177 KM • Ford Mondeo VIII FUSION 2.5-177PS LPG-GAZ Automat Kamera Klima 100tkm

    mileage
    100 000 km
    fuel_type
    Benzyna+LPG
    gearbox
    Automatyczna
    year
    2019
    • Jaśkowice (Małopolskie)

    • Firma • Podbite

      52 900

      PLN

      Poniżej średniej

      1997 cm3 • 240 KM • Ford fusion 2.0 240km 4x4

      mileage
      157 900 km
      fuel_type
      Benzyna
      gearbox
      Automatyczna
      year
      2016
      • Słopnice (Małopolskie)

      • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

      45 000

      PLN

      Logo

      ok. 40 000 aut wycenianych co miesiąc

      Kupujesz nowe auto? Sprawdź, ile wart jest Twój stary samochód

      1388 cm3 • 80 KM • Ford Fusion webasto , klimatyzacja , pełen serwis Aso

      mileage
      172 000 km
      fuel_type
      Benzyna
      gearbox
      Manualna
      year
      2007
      • Myślenice (Małopolskie)

      • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

        7 900

        PLN

        Powyżej średniej

        1388 cm3 • 80 KM • REZERWACJA Ford Fusion 1.4 zadbany 100% sprawny, 1 właściciel w Polsce

        mileage
        150 064 km
        fuel_type
        Benzyna
        gearbox
        Manualna
        year
        2007
        • Kraków (Małopolskie)

        • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

          8 500

          PLN

          Powyżej średniej

          2488 cm3 • 177 KM • 2016r, 2.5 Benzyna + LPG, Automat, Uszkodzony tył. Jeździ.

          mileage
          200 000 km
          fuel_type
          Benzyna+LPG
          gearbox
          Automatyczna
          year
          2016
          • Bibice (Małopolskie)

          • Firma • Podbite

            6 900

            PLN

            1388 cm3 • 80 KM • Witam, samochód jest w pełni sprawny do codziennej jazdy.

            mileage
            204 000 km
            fuel_type
            Benzyna
            gearbox
            Manualna
            year
            2005
            • Kraków (Małopolskie)

            • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

              4 305

              PLN

              2488 cm3 • 177 KM

              mileage
              158 180 km
              fuel_type
              Benzyna+LPG
              gearbox
              Automatyczna
              year
              2017
              • Kraków (Małopolskie)

              • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                54 000

                PLN

                Powyżej średniej

                1999 cm3 • 240 KM • Ford Fusion Titanium

                mileage
                133 000 km
                fuel_type
                Benzyna
                gearbox
                Automatyczna
                year
                2017
                • Radłów (Małopolskie)

                • Prywatny sprzedawca • Podbite

                  57 000

                  PLN

                  Powyżej średniej

                  1388 cm3 • 80 KM • 1.4 Pb ekonomiczny - 4l Pb/100 km, garażowany, udok. serwis, krajowy

                  mileage
                  310 000 km
                  fuel_type
                  Benzyna
                  gearbox
                  Manualna
                  year
                  2003
                  • Kraków (Małopolskie)

                  • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                    3 650

                    PLN

                    Poniżej średniej

                    1388 cm3 • 80 KM • Ford Fusion 1.4 Benzyna + LPG | Salon PL | Hak | Klimatyzacja

                    mileage
                    258 000 km
                    fuel_type
                    Benzyna+LPG
                    gearbox
                    Manualna
                    year
                    2007
                    • Kraków (Małopolskie)

                    • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                    6 600

                    PLN

                    $$$$$

                    Znajdź nas

                    • Facebook

                    • Instagram

                    • YouTube

                    • TikTok

                    Obsługa klienta

                      • Telefon: +48 61 880 32 21, 48 539 146 861(od pn. do pt. w godz. 08:00 - 17:00)

                      • Email: pomoc@otomoto.pl(od pn. do nd. w godz. 08:00 - 20:00)

                      • Chat:

                        (od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00)

                    Usługi i narzędzia

                    Partnerzy

                    Powered by OTOMOTO

                    • Otomoto Lease logo
                    • Motopedia.otomoto.pl

                    Nasze aplikacje w twoim telefonie

                      Google Play StoreApp Store