Mercedes-Benz CLA Lesznowola - Samochody Osobowe

259 ogłoszeń

1 / 6

Mercedes-Benz CLA

1991 cm3 • 211 KM • Mercedes-Benz CLA 250 4Matic 7G-DCT AMG Line

mileage
77 400 km
fuel_type
Benzyna
gearbox
Automatyczna
year
2018
  • Warszawa (Mazowieckie)

  • Firma • Opublikowano

  1. WINCARS
    Zobacz ogłoszenia
  • WINCARS

    • Usługi finansowe
    • Naprawa samochodów
    • Szybka naprawa
    • Naprawy blacharskie
  • 55 600

    PLN

    alt

    1 / 6

    1991 cm3 • 184 KM • AMG-LINE | Bezwypadkowy | Szybka Sprzedaż | Panorama

    mileage
    118 805 km
    fuel_type
    Benzyna
    gearbox
    Automatyczna
    year
    2018
    • Warszawa (Mazowieckie)

    • Firma • Opublikowano

    1. WINCARS
      Zobacz ogłoszenia
  • WINCARS

    • Usługi finansowe
    • Naprawa samochodów
    • Szybka naprawa
    • Naprawy blacharskie
  • 50 200

    PLN

    alt

    1 / 6

    1332 cm3 • 163 KM • Pakiet AMG Keyless Led High Performance Podgrzewane Fotele

    mileage
    2 710 km
    fuel_type
    Benzyna
    gearbox
    Automatyczna
    year
    2025
    • Warszawa (Mazowieckie)

    • Firma • Opublikowano

    1. Auto Forum Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz Samochody Używane
      Zobacz ogłoszenia
  • Auto Forum Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz Samochody Używane

    • Usługi finansowe
    • Naprawa samochodów
    • Myjnia
    • Usługi ubezpieczeniowe
  • 164 900

    PLN

    W granicach średniej

    Logo

    ok. 40 000 aut wycenianych co miesiąc

    Kupujesz nowe auto? Sprawdź, ile wart jest Twój stary samochód

    1991 cm3 • 224 KM • Mercedes CLA 250 4matic

    mileage
    173 300 km
    fuel_type
    Benzyna
    gearbox
    Automatyczna
    year
    2018
    • Warszawa (Mazowieckie)

    • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

      64 900

      PLN

      W granicach średniej

      1332 cm3 • 163 KM • 200 Coupe Progresive/Led/Kamera/Salon PL

      mileage
      44 510 km
      fuel_type
      Benzyna
      gearbox
      Automatyczna
      year
      2024
      • Warszawa (Mazowieckie)

      • Firma • Opublikowano

      1. Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Autotrade Samochody używane, poleasingowe, z gwarancją.
        Zobacz ogłoszenia
    1. Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Autotrade Samochody używane, poleasingowe, z gwarancją.

      • Usługi finansowe
      • Naprawa samochodów
      • Naprawy blacharskie
      • Serwis opon / przechowalnia
    2. 121 900

      PLN

      alt

      1 / 6

      272 KM • 250+ Shooting Brake z technologią EQ MB Motors Janki

      mileage
      5 km
      fuel_type
      Elektryczny
      gearbox
      Automatyczna
      year
      2026
      • Janki (Mazowieckie)

      • Firma • Podbite

      1. MB Motors Janki Samochody Osobowe
        Zobacz ogłoszenia
    3. MB Motors Janki Samochody Osobowe

      • Usługi finansowe
      • Naprawa samochodów
      • Szybka naprawa
      • Naprawy blacharskie
    4. 232 399

      PLN

      1332 cm3 • 163 KM • Mercedes-Benz CLA 200 Shooting Brake, ASO, wersja EDITION,bezwypadkowy

      mileage
      96 386 km
      fuel_type
      Benzyna
      gearbox
      Automatyczna
      year
      2019
      • Piaseczno (Mazowieckie)

      • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

        108 000

        PLN

        2143 cm3 • 136 KM • Mercedes-Benz CLA 200 Shooting Brake | 2015 | 2.1 Diesel 136 KM | Manu

        mileage
        185 028 km
        fuel_type
        Diesel
        gearbox
        Manualna
        year
        2015
        • Warszawa (Mazowieckie)

        • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

          49 900

          PLN

          W granicach średniej

          1991 cm3 • 211 KM • Cla 250 7G-DCT 4matic,śliczny,kamera,xsenon

          mileage
          121 054 km
          fuel_type
          Benzyna
          gearbox
          Automatyczna
          year
          2014
          • Wola Rasztowska (Mazowieckie)

          • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

            65 000

            PLN

            W granicach średniej

            alt

            1 / 6

            1499 cm3 • 220 KM • CLA220 4M | Pakiet Premium | AMG | Burmester | Superscreen | Multibeam

            mileage
            5 km
            fuel_type
            Benzyna
            gearbox
            Automatyczna
            year
            2026
            • Łomianki (Mazowieckie)

            • Firma • Podbite

            1. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz Warszawa / Łomianki / Białystok / Olsztyn
              Zobacz ogłoszenia
          1. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz Warszawa / Łomianki / Białystok / Olsztyn

            • Usługi finansowe
            • Naprawa samochodów
            • Szybka naprawa
            • Naprawy blacharskie
          2. 262 771

            PLN

            alt

            1 / 6

            1499 cm3 • 163 KM • 200 mHEV 8G-DCT - Od ręki !

            mileage
            1 km
            fuel_type
            Benzyna
            gearbox
            Automatyczna
            year
            2025
            • Warszawa (Mazowieckie)

            • Firma • Opublikowano

            1. Otomoto Lease Premium - 300 pojazdów do odbioru od ręki ! Autoryzowani dealerzy ! Mega rabaty !
              Zobacz ogłoszenia
          3. Otomoto Lease Premium - 300 pojazdów do odbioru od ręki ! Autoryzowani dealerzy ! Mega rabaty !

            • Usługi finansowe
            • Wynajem pojazdów
            • Usługi ubezpieczeniowe
          4. 192 476

            PLN

            1595 cm3 • 156 KM • Mercedes-Benz CLA 200, 1.6 Benzyna 156 KM, AMG Line Polski salon!

            mileage
            273 000 km
            fuel_type
            Benzyna
            gearbox
            Automatyczna
            year
            2016
            • Warszawa (Mazowieckie)

            • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

              45 900

              PLN

              alt

              1 / 6

              1332 cm3 • 163 KM • 200 Shooting Brake MB Motors Piaseczno

              mileage
              5 km
              fuel_type
              Benzyna
              gearbox
              Automatyczna
              year
              2024
              • Piaseczno (Mazowieckie)

              • Firma • Podbite

              1. MB Motors Autoryzowany Salon i Serwis Mercedes-Benz - Piaseczno
                Zobacz ogłoszenia
            1. MB Motors Autoryzowany Salon i Serwis Mercedes-Benz - Piaseczno

              • Usługi finansowe
              • Naprawa samochodów
              • Szybka naprawa
              • Naprawy blacharskie
            2. 166 299

              PLN

              Powyżej średniej

              alt

              1 / 6

              1499 cm3 • 163 KM • CLA 200 | Mulitibeam led | Advanced Plus | MB.DRIVE parking assist

              mileage
              5 km
              fuel_type
              Benzyna
              gearbox
              Automatyczna
              year
              2025
              • Łomianki (Mazowieckie)

              • Firma • Podbite

              1. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz Warszawa / Łomianki / Białystok / Olsztyn
                Zobacz ogłoszenia
            3. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz Warszawa / Łomianki / Białystok / Olsztyn

              • Usługi finansowe
              • Naprawa samochodów
              • Szybka naprawa
              • Naprawy blacharskie
            4. 189 900

              PLN

              1991 cm3 • 224 KM • CLA250 4Matic AMG pakiet Night Edition ONE Burmaster HUD 360 VAT 23%

              mileage
              179 352 km
              fuel_type
              Benzyna
              gearbox
              Automatyczna
              year
              2020
              • Warszawa (Mazowieckie)

              • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                119 000

                PLN

                Powyżej średniej

                alt

                1 / 6

                1499 cm3 • 163 KM • 200 AMG Night Premium/Panorama/Duże Zegary/Nowy Model/2026

                mileage
                1 800 km
                fuel_type
                Benzyna
                gearbox
                Automatyczna
                year
                2026
                • Warszawa (Mazowieckie)

                • Firma • Opublikowano

                1. Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Autotrade Samochody używane, poleasingowe, z gwarancją.
                  Zobacz ogłoszenia
              1. Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Autotrade Samochody używane, poleasingowe, z gwarancją.

                • Usługi finansowe
                • Naprawa samochodów
                • Naprawy blacharskie
                • Serwis opon / przechowalnia
              2. 219 900

                PLN

                Powyżej średniej

                1991 cm3 • 360 KM • CLA 45 AMG 360KM / Harman Kardon / Performance / W kraju

                mileage
                273 000 km
                fuel_type
                Benzyna
                gearbox
                Automatyczna
                year
                2014
                • Zalesie Górne (Mazowieckie)

                • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                  39 500

                  PLN

                  alt

                  1 / 6

                  1332 cm3 • 136 KM • Pakiet AMG, Kamera cofania, LED, faktura VAT23%

                  mileage
                  90 110 km
                  fuel_type
                  Benzyna
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2023
                  • Piaseczno (Mazowieckie)

                  • Firma • Podbite

                  1. EMIL FREY SELECT Piaseczno - certyfikowane samochody używane. Wszystkie marki/odkup/dostępne od ręki
                    Zobacz ogłoszenia
                1. EMIL FREY SELECT Piaseczno - certyfikowane samochody używane. Wszystkie marki/odkup/dostępne od ręki

                  • Usługi finansowe
                  • Naprawa samochodów
                  • Szybka naprawa
                  • Naprawy blacharskie
                2. 129 900

                  PLN

                  W granicach średniej

                  alt

                  1 / 6

                  272 KM • CLA 250+ | kamera 360 | Pakiet Premium | linia AMG | MULTIBEAM LED

                  mileage
                  25 000 km
                  fuel_type
                  Elektryczny
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2025
                  • Łomianki (Mazowieckie)

                  • Firma • Podbite

                  1. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz Warszawa / Łomianki / Białystok / Olsztyn
                    Zobacz ogłoszenia
                3. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz Warszawa / Łomianki / Białystok / Olsztyn

                  • Usługi finansowe
                  • Naprawa samochodów
                  • Szybka naprawa
                  • Naprawy blacharskie
                4. 232 000

                  PLN

                  Powyżej średniej

                  alt

                  1 / 6

                  1332 cm3 • 163 KM

                  mileage
                  32 611 km
                  fuel_type
                  Benzyna
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2025
                  • Warszawa (Mazowieckie)

                  • Firma • Opublikowano

                  159 900

                  PLN

                  W granicach średniej

                  alt

                  1 / 6

                  1332 cm3 • 163 KM

                  mileage
                  29 748 km
                  fuel_type
                  Benzyna
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2025
                  • Warszawa (Mazowieckie)

                  • Firma • Opublikowano

                  159 900

                  PLN

                  W granicach średniej

                  alt

                  1 / 6

                  1332 cm3 • 163 KM

                  mileage
                  34 683 km
                  fuel_type
                  Benzyna
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2025
                  • Warszawa (Mazowieckie)

                  • Firma • Opublikowano

                  154 900

                  PLN

                  W granicach średniej

                  alt

                  1 / 6

                  1332 cm3 • 163 KM

                  mileage
                  23 811 km
                  fuel_type
                  Benzyna
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2025
                  • Warszawa (Mazowieckie)

                  • Firma • Opublikowano

                  157 900

                  PLN

                  W granicach średniej

                  alt

                  1 / 6

                  1332 cm3 • 163 KM

                  mileage
                  35 265 km
                  fuel_type
                  Benzyna
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2025
                  • Warszawa (Mazowieckie)

                  • Firma • Opublikowano

                  159 900

                  PLN

                  W granicach średniej

                  alt

                  1 / 6

                  1332 cm3 • 163 KM

                  mileage
                  38 829 km
                  fuel_type
                  Benzyna
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2025
                  • Warszawa (Mazowieckie)

                  • Firma • Opublikowano

                  - 1 000 PLN

                  158 900

                  PLN

                  W granicach średniej

                  alt

                  1 / 6

                  1332 cm3 • 163 KM

                  mileage
                  43 384 km
                  fuel_type
                  Benzyna
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2025
                  • Warszawa (Mazowieckie)

                  • Firma • Opublikowano

                  - 3 000 PLN

                  156 900

                  PLN

                  W granicach średniej

                  alt

                  1 / 6

                  1332 cm3 • 163 KM

                  mileage
                  40 444 km
                  fuel_type
                  Benzyna
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2025
                  • Warszawa (Mazowieckie)

                  • Firma • Opublikowano

                  - 3 000 PLN

                  156 900

                  PLN

                  W granicach średniej

                  alt

                  1 / 6

                  1991 cm3 • 211 KM • Bezwypadkowy i bardzo zadbany samochód z Kanady | Cena z opłatami!

                  mileage
                  78 847 km
                  fuel_type
                  Benzyna
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2019
                  • Warszawa (Mazowieckie)

                  • Firma • Podbite

                  1. WINCARS
                    Zobacz ogłoszenia
                5. WINCARS

                  • Usługi finansowe
                  • Naprawa samochodów
                  • Szybka naprawa
                  • Naprawy blacharskie
                6. 56 069

                  PLN

                  1991 cm3 • 224 KM • 2021 Mercedes-Benz CLA 250 4MATIC-moc i elegancja

                  mileage
                  80 000 km
                  fuel_type
                  Benzyna
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2021
                  • Warszawa (Mazowieckie)

                  • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                    59 000

                    PLN

                    alt

                    1 / 6

                    1991 cm3 • 224 KM • CLA 220 Linia AMG

                    mileage
                    56 575 km
                    fuel_type
                    Benzyna
                    gearbox
                    Automatyczna
                    year
                    2018
                    • Warszawa (Mazowieckie)

                    • Firma • Podbite

                    1. WINCARS
                      Zobacz ogłoszenia
                  1. WINCARS

                    • Usługi finansowe
                    • Naprawa samochodów
                    • Szybka naprawa
                    • Naprawy blacharskie
                  2. - 1 000 PLN

                    49 000

                    PLN

                    alt

                    1 / 6

                    1991 cm3 • 211 KM • Pierwszy właściciel! Stan idealny!

                    mileage
                    91 000 km
                    fuel_type
                    Benzyna
                    gearbox
                    Automatyczna
                    year
                    2019
                    • Warszawa (Mazowieckie)

                    • Firma • Podbite

                    1. WINCARS
                      Zobacz ogłoszenia
                  3. WINCARS

                    • Usługi finansowe
                    • Naprawa samochodów
                    • Szybka naprawa
                    • Naprawy blacharskie
                  4. - 2 000 PLN

                    48 000

                    PLN

                    alt

                    1 / 6

                    1991 cm3 • 211 KM • 4Matic | Deep Grey | Amg line

                    mileage
                    93 000 km
                    fuel_type
                    Benzyna
                    gearbox
                    Automatyczna
                    year
                    2018
                    • Warszawa (Mazowieckie)

                    • Firma • Podbite

                    1. WINCARS
                      Zobacz ogłoszenia
                  5. WINCARS

                    • Usługi finansowe
                    • Naprawa samochodów
                    • Szybka naprawa
                    • Naprawy blacharskie
                  6. - 5 000 PLN

                    44 000

                    PLN

                    $$$$$

                    Znajdź nas

                    • Facebook

                    • Instagram

                    • YouTube

                    • TikTok

                    Obsługa klienta

                      • Telefon: +48 61 880 32 21, 48 539 146 861(od pn. do pt. w godz. 08:00 - 17:00)

                      • Email: pomoc@otomoto.pl(od pn. do nd. w godz. 08:00 - 20:00)

                      • Chat:

                        (od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00)

                    Usługi i narzędzia

                    Partnerzy

                    Powered by OTOMOTO

                    • Otomoto Lease logo
                    • Motopedia.otomoto.pl

                    Nasze aplikacje w twoim telefonie

                      Google Play StoreApp Store