Ford Mondeo 2.3 Ghia - 1
Ford Mondeo 2.3 Ghia - 2
Ford Mondeo 2.3 Ghia - 3
Ford Mondeo 2.3 Ghia - 4
Ford Mondeo 2.3 Ghia - 5
Ford Mondeo 2.3 Ghia - 6
Ford Mondeo 2.3 Ghia - 7
Zdjęcie 1 z 8

1/8

Ford Mondeo 2.3 Ghia - 1
Ford Mondeo 2.3 Ghia - 2
Ford Mondeo 2.3 Ghia - 3
Ford Mondeo 2.3 Ghia - 4
Ford Mondeo 2.3 Ghia - 5
Ford Mondeo 2.3 Ghia - 6
Ford Mondeo 2.3 Ghia - 7
Last slide CTA thumbnail

Najważniejsze

Przebieg

386 000 km

Rodzaj paliwa

Benzyna

Skrzynia biegów

Automatyczna

Typ nadwozia

Kompakt

Pojemność skokowa

2 261 cm3

Moc

161 KM

Opis

Nie jestem handlarzem. Chciałbym by każdy człowiek rozumiał swoje jestestwo i patrzył na życie trochę inaczej i był człowiekiem kierującym się uczciwością podobnie do mnie. Miałem w życiu wiele samochodów i poza jednym wyjątkiem zawsze dzwoniłem po pół roku zapytać jak się auto sprawuje. Raz nawet usłyszałem ,, dobrze, wszyscy się pytają gdzie tak tanio i dobrze kupiłem auto i każdy chce je odkupić".....Tak ...to nie przesada.....Tworze treści na YT niepoprawne politycznie i śmieje się z powszechnej częstej obłudzie....i braku moralności i ludzkości więc byłbym hipokrytą gdybym żył inaczej niż mówię. Auto kupiłem bo miałem pomysł na wypożyczalnie Fordów jako ich fan lub prezent dla córki gdy zrobi prawko. Oba tematy nie wypaliły. Samochodem przejechałem około 2000 km. Pojeździł bym pewnie więcej ale w grudniu coś strzeliło w ukł chłodzenia i wyciekał płyn. Były mrozy więc dopiero wiosną odwiedziłem warsztat. Wymieniono chłodnice na nową i zbiorniczek wyrównawczy i auto dalej stoi więc szkoda by rdzewiało. Auto naprawdę w dobrym stanie blacharsko i jeszcze pojeździ a lakier mimo drobnych zarysowań ( można małe zapraweczki by nie rzucało się w oczy ) po umyciu naprawdę ładnie błyszczy. Trzeba tylko nabić klimę i wykupić ubezpieczenie oraz ( ewentualnie podprostować tylne lewe drzwi). Poprzedniemu właścicielowi ktoś zrobił brzydko na parkingu ale ja kupując go wiedziałem że nie będę się w to bawił. Dla mnie samochód w tym roczniku ma być wygodny do jazdy i komfortowy a nie do lansu. Pieniędzy się nie odzyska ( zakup 8600 + 1100 chłodnica) ale trudno takie życie. Cena 8000 jest naprawdę atrakcyjna biorąc pod uwagę co jest w tych cenach. Jeśli ktoś potrzebuje taniego w eksploatacji dużego auta to naprawdę będzie zadowolony.. Silnik tani w naprawach a skrzynia to prosta Aisin ( nie Powershi...) płynnie .zmienia biegi. Mam dwa inne MK4 którymi jeżdżę na codzien i cisza w nim jest niebywała. Gdyby nie fakt że pokonuje rocznie około 200000 km zostawiłbym go sobie a sprzedał inne Fordy jednak przy takiej ilości km 1.8 TDCi wychodzi taniej. Najlepiej gdyby kupujący trafił do mnie oglądając już wcześniej inne Fordy to będzie świadom rzeczywistości i doceni ofertę. Zapraszam do kontaktu. Janek

 

22 czerwca 2026 12:30

Szczegóły

Podstawowe

Marka pojazdu

Ford

Model pojazdu

Mondeo

Wersja

2.3 Ghia

Kolor

Czarny

Liczba drzwi

5

Liczba miejsc

5

Rok produkcji

2007

Generacja

Mk4 (2007-2014)

Data pierwszej rejestracji w historii pojazdu

VIN

Kup ten pojazd na raty
Oblicz

Finansowanie

reklama

Potrzebujesz finansowania?

Ustaw warunki kredytu jaki Cię interesuje - na tej podstawie wybierzemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Kwota finansowania (PLN)

8000

PLN

Min. 6 000 PLN - Maks. 200 000 PLN

Okres (miesiące)

Wyposażenie

Radio

Informacje o sprzedającym

Jan

  • Osoba prywatna

  • Sprzedający na OTOMOTO od 2016

Kontakt bezpośredni