1/8
Najważniejsze
Przebieg
386 000 km
Rodzaj paliwa
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Typ nadwozia
Kompakt
Pojemność skokowa
2 261 cm3
Moc
161 KM
Opis
Nie jestem handlarzem. Chciałbym by każdy człowiek rozumiał swoje jestestwo i patrzył na życie trochę inaczej i był człowiekiem kierującym się uczciwością podobnie do mnie. Miałem w życiu wiele samochodów i poza jednym wyjątkiem zawsze dzwoniłem po pół roku zapytać jak się auto sprawuje. Raz nawet usłyszałem ,, dobrze, wszyscy się pytają gdzie tak tanio i dobrze kupiłem auto i każdy chce je odkupić".....Tak ...to nie przesada.....Tworze treści na YT niepoprawne politycznie i śmieje się z powszechnej częstej obłudzie....i braku moralności i ludzkości więc byłbym hipokrytą gdybym żył inaczej niż mówię. Auto kupiłem bo miałem pomysł na wypożyczalnie Fordów jako ich fan lub prezent dla córki gdy zrobi prawko. Oba tematy nie wypaliły. Samochodem przejechałem około 2000 km. Pojeździł bym pewnie więcej ale w grudniu coś strzeliło w ukł chłodzenia i wyciekał płyn. Były mrozy więc dopiero wiosną odwiedziłem warsztat. Wymieniono chłodnice na nową i zbiorniczek wyrównawczy i auto dalej stoi więc szkoda by rdzewiało. Auto naprawdę w dobrym stanie blacharsko i jeszcze pojeździ a lakier mimo drobnych zarysowań ( można małe zapraweczki by nie rzucało się w oczy ) po umyciu naprawdę ładnie błyszczy. Trzeba tylko nabić klimę i wykupić ubezpieczenie oraz ( ewentualnie podprostować tylne lewe drzwi). Poprzedniemu właścicielowi ktoś zrobił brzydko na parkingu ale ja kupując go wiedziałem że nie będę się w to bawił. Dla mnie samochód w tym roczniku ma być wygodny do jazdy i komfortowy a nie do lansu. Pieniędzy się nie odzyska ( zakup 8600 + 1100 chłodnica) ale trudno takie życie. Cena 8000 jest naprawdę atrakcyjna biorąc pod uwagę co jest w tych cenach. Jeśli ktoś potrzebuje taniego w eksploatacji dużego auta to naprawdę będzie zadowolony.. Silnik tani w naprawach a skrzynia to prosta Aisin ( nie Powershi...) płynnie .zmienia biegi. Mam dwa inne MK4 którymi jeżdżę na codzien i cisza w nim jest niebywała. Gdyby nie fakt że pokonuje rocznie około 200000 km zostawiłbym go sobie a sprzedał inne Fordy jednak przy takiej ilości km 1.8 TDCi wychodzi taniej. Najlepiej gdyby kupujący trafił do mnie oglądając już wcześniej inne Fordy to będzie świadom rzeczywistości i doceni ofertę. Zapraszam do kontaktu. Janek
22 czerwca 2026 12:30
Szczegóły
Podstawowe
Marka pojazdu
Ford
Model pojazdu
Mondeo
Wersja
2.3 Ghia
Kolor
Czarny
Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5
Rok produkcji
2007
Generacja
Mk4 (2007-2014)
Data pierwszej rejestracji w historii pojazdu
VIN
Rodzaj paliwa
Benzyna
Pojemność skokowa
2 261 cm3
Moc
161 KM
Typ nadwozia
Kompakt
Skrzynia biegów
Automatyczna
Napęd
Na przednie koła
Emisja CO2
223 g/km
Spalanie W Mieście
13.8 l/100km
Spalanie Poza Miastem
6.7 l/100km
Historia Pojazdu
Przebieg
386 000 km
Numer rejestracyjny pojazdu
Stan
Używany
Ma numer rejestracyjny
Tak
Finansowanie
Potrzebujesz finansowania?
Ustaw warunki kredytu jaki Cię interesuje - na tej podstawie wybierzemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Kwota finansowania (PLN)
PLN
Min. 6 000 PLN - Maks. 200 000 PLN
Okres (miesiące)
Wyposażenie
Radio
Klimatyzacja automatyczna: dwustrefowa
Tapicerka materiałowa
Podłokietniki - przód
Podłokietniki - tył
Kierownica skórzana
Dźwignia zmiany biegów wykończona skórą
Czujnik deszczu
Podgrzewana przednia szyba
Elektryczne szyby przednie
Elektryczne szyby tylne
Tempomat adaptacyjny ACC
Lusterka boczne ustawiane elektrycznie
Podgrzewane lusterka boczne
Kontrola trakcji
Lampy przeciwmgielne
Wspomaganie kierownicy
Felgi aluminiowe 16
ABS
ESP
Elektroniczny system rozdziału siły hamowania
System wspomagania hamowania
Poduszka powietrzna kierowcy
Poduszka powietrzna pasażera
Poduszka kolan pasażera
Kurtyny powietrzne - przód
Boczna poduszka powietrzna kierowcy
Boczne poduszki powietrzne - przód
Isofix (punkty mocowania fotelika dziecięcego)
Informacje o sprzedającym
Jan
Osoba prywatna
Sprzedający na OTOMOTO od 2016
Kontakt bezpośredni
Znajdź na mapie