Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 1
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 2
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 3
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 4
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 5
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 6
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 7
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 8
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 9
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 10
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 11
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 12
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 13
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 14
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 15
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 16
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 17
Zdjęcie 1 z 18

1/18

Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 1
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 2
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 3
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 4
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 5
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 6
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 7
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 8
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 9
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 10
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 11
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 12
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 13
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 14
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 15
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 16
Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia - 17
Last slide CTA thumbnail

Najważniejsze

Przebieg

302 301 km

Rodzaj paliwa

Diesel

Skrzynia biegów

Manualna

Typ nadwozia

Kombi

Pojemność skokowa

1 997 cm3

Moc

140 KM

Opis

Witam serdecznie potencjalnych kupujących mojego Forda Mondeo Mk4, silnik Diesla 2.0, 140 KM, z 2011 roku.


Jako osoba prywatna oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne kombi z 2011 roku, idealne dla rodzin i osób ceniących komfort podróżowania. Bogata wersja wyposażenia, tempomat, ogranicznik prędkości, blootooth, 2 ekrany, klima automatyczna dwustrefowa, przyciemniane szyby, skórzana kierownica, komplet poduszek powietrznych, podgrzewana przednia szyba, piękny srebrny kolor.


Jestem drugim właścicielem tego samochodu, najpierw 155 000 km jeździł nim Niemiec (przez ok. 6 lat), potem 145 000 km (przez 8 lat) nabiłem ja. Nie wiem czy Niemiec płakał jak sprzedawał, ale ja na pewno trochę będę, bo to auto BEZ NAJMNIEJSZEGO WYPADKU przewoziło mnie, moją żonę i trójkę naszych dzieci po całej Polsce i poza nią przez tych 8 lat. Przez cały ten czas tylko 1 raz zrobił mi "psikusa" na wakacjach w postaci rozładowanego akumulatora i alternatora, a poza tym ZAWSZE odpalał i jechał i NIGDY nie zatrzymał się w drodze do celu, jeśli ja tego nie chciałem!!


W aucie robione było wszystko co powinno być robione, bez zbędnej zwłoki. W ciągu ostatniego roku byla wymieniona przekładnia kierownicza, tuleja wahacza, klocki i tarcze przód, no i oczywiście standardowo olej i filtry. Do zrobienia w ciągu najbliższego roku jest rozrząd (był wymieniany przy stanie ok. 177 000 km). Jestem na etapie czyszczenia DPF (pierwszy raz, dopiero przy przebiegu 300 000 km). Kilka miesięcy temu wymieniłem opony z przodu na wielosezonowe Nokiany. Dwa tygodnie temu to auto przejechało 2 600 km do Rumunii i z powrotem, z pięcioma osobami i w pełni załadowanym bagażnikiem, na autostradzie jechałem 150 km/h.


Średnie spalanie: 6,2-6,3 litra na 100 km. Dawalem radę zejść PONIŻEJ 5 litrów na 100 km jak jechałem drogami wojewódzkimi ok. 90-100 km/h. W samym mieście ok. 6,5.


Jak widzisz, drogi kupujący, droga kupująca, znam to auto bardzo dobrze i wiem co sprzedaję. Oczywiście, przy przebiegu 300 000 km normalną rzeczą są różnego rodzaju drobne ryski i odpryski. Nie działa zmieniacz płyt CD. Odpadł jeden przycisk z wyświetlacza środkowego i jakieś drobne srebrne elementy z nawiewów. Czasem blokuje się przycisk podgrzewający dupcię fotela pasażera. Felgi nie są w stanie idealnym. Pokazałem to wszystko na zdjęciach. Niemniej, jak napisałem wcześniej, auto nie miało ani jednego wypadku, tylko jakies mini obtarcia parkingowe niestety się zdarzyły.


Mam dwa komplety kluczyków, instrukcję i dokumenty w języku niemieckim, kartę pojazdu, różne wydruki z serwisów potwierdzające wykonane naprawy i wymiany podzespołów.


Przegląd ważny do 04.2027.

Polisa ważna do 05.2027.


Sprzedaję, ponieważ uznałem, że czas na MK5 i nowsze auto. Jeśli nie znajdzie się kupiec, to właduję parę tys. w rozrząd, i będę nim jeździł jeszcze dłuższy czas.


Na wszystkie pytanie odpowiem, najlepiej telefonicznie, pod nr tel. . Zapraszam serdecznie na oględziny do Bytomia-Miechowic. W aucie nigdy nie palono papierosów.

 

27 czerwca 2026 13:00

Szczegóły

Podstawowe

Marka pojazdu

Ford

Model pojazdu

Mondeo

Wersja

2.0 TDCi Ghia

Kolor

Srebrny

Liczba drzwi

5

Liczba miejsc

5

Rok produkcji

2011

Generacja

Mk4 (2007-2014)

Data pierwszej rejestracji w historii pojazdu

VIN

Kup ten pojazd na raty
Oblicz

Finansowanie

reklama

Potrzebujesz finansowania?

Ustaw warunki kredytu jaki Cię interesuje - na tej podstawie wybierzemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Kwota finansowania (PLN)

15800

PLN

Min. 6 000 PLN - Maks. 200 000 PLN

Okres (miesiące)

Wyposażenie

Interfejs Bluetooth

Radio

Zestaw głośnomówiący

System nawigacji satelitarnej

Ekran dotykowy

Sterowanie funkcjami pojazdu za pomocą głosu

Informacje o sprzedającym

Bartek

  • Osoba prywatna

  • Sprzedający na OTOMOTO od 2024

Kontakt bezpośredni