1/34
Opis
Jestem właścicielem od 2023r bylem raz na urlopie 2 tygodnie i stwierdziłem ze to nie moje klimaty. Kupiłem ja bezwypadkową i taka jest. W zimie stała na hali i bylo włączane ogrzewanie w przyczepie które dziala na gaz jak i na prąd. Przyczepa jest czysta nie zniszczona nie śmierdzi w srodku .Klimatyzacji nie ma. Mam duzy pokrowiec na nią ale jeszcze z niego nie korzystałem.Zaintersowanym prześlę pełną specyfikację. Jestem zainteresowany ZAMIANĄ szkoda żeby stała niech komuś służy.
22 czerwca 2026 21:24
Szczegóły
Podstawowe
Marka pojazdu
Kabe
Rok produkcji
2013
Kraj pochodzenia
Niemcy
Stan
Używany
Zarejestrowany w Polsce
Tak
Bezwypadkowy
Tak
Liczba osi
1
Finansowanie
Potrzebujesz finansowania?
Ustaw warunki kredytu jaki Cię interesuje - na tej podstawie wybierzemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Kwota finansowania (PLN)
PLN
Min. 6 000 PLN - Maks. 200 000 PLN
Okres (miesiące)
Informacje o sprzedającym
Krystian
Osoba prywatna
Sprzedający na OTOMOTO od 2021
Kontakt bezpośredni
Znajdź na mapie