Kia Optima Zblewo - Samochody Osobowe

11 ogłoszeń

Kia Optima

1998 cm3 • 245 KM • Kia optima 2.4 Gdi

mileage
212 293 km
fuel_type
Benzyna
gearbox
Automatyczna
year
2016
  • Kęsowo (Kujawsko-pomorskie)

  • Prywatny sprzedawca • Podbite

    37 000

    PLN

    1598 cm3 • 136 KM • KIa Optima , piękne auto,

    mileage
    152 000 km
    fuel_type
    Diesel
    gearbox
    Automatyczna
    year
    2019
    • Pruszcz Gdański (Pomorskie)

    • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

      40 000

      PLN

      alt

      1 / 6

      1685 cm3 • 141 KM • OPTIMA *SPIRIT* 1.7 CRDI 141KM LED Kamery-360 Martwe-Pole Gwarancja 12

      mileage
      175 715 km
      fuel_type
      Diesel
      gearbox
      Automatyczna
      year
      2017
      • Gdańsk (Pomorskie)

      • Firma • Podbite

      1. DK AUTOMOBILES - SALON SAMOCHODÓW UŻYWANYCH
        Zobacz ogłoszenia
    1. DK AUTOMOBILES - SALON SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

      • Usługi finansowe
      • Naprawa samochodów
      • Szybka naprawa
      • Myjnia
    2. - 1 000 PLN

      48 899

      PLN

      W granicach średniej

      Logo

      ok. 40 000 aut wycenianych co miesiąc

      Kupujesz nowe auto? Sprawdź, ile wart jest Twój stary samochód

      2000 cm3 • 277 KM • Kia Optima 2.0 SXL 277 możliwa zamiana

      mileage
      141 800 km
      fuel_type
      Benzyna
      gearbox
      Automatyczna
      year
      2014
      • Kwidzyn (Pomorskie)

      • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

      39 000

      PLN

      1685 cm3 • 141 KM • KIA OPTIMA GT LINE 1.6 CRDi 141 KM | Polski Salon | VAT 23%

      mileage
      223 179 km
      fuel_type
      Diesel
      gearbox
      Manualna
      year
      2018
      • Pruszcz Gdański (Pomorskie)

      • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

        39 600

        PLN

        W granicach średniej

        1591 cm3 • 180 KM • Kia Optima 1.6 T-GDI M DCT

        mileage
        148 522 km
        fuel_type
        Benzyna
        gearbox
        Automatyczna
        year
        2019
        • Gdańsk (Pomorskie)

        • Prywatny sprzedawca • Podbite

          65 000

          PLN

          Powyżej średniej

          1685 cm3 • 141 KM • Kia Optima 1.7 CRDi | Bez wkładu | Po dużym serwisie | Zadbana |

          mileage
          192 281 km
          fuel_type
          Diesel
          gearbox
          Automatyczna
          year
          2016
          • Chojnice (Pomorskie)

          • Prywatny sprzedawca • Podbite

            44 950

            PLN

            W granicach średniej

            1685 cm3 • 141 KM • Kia Optima 1.7 CRDI Bogato Wyposażona 119 Tys Km z Niemiec !!

            mileage
            119 000 km
            fuel_type
            Diesel
            gearbox
            Automatyczna
            year
            2016
            • Kolbudy (Pomorskie)

            • Prywatny sprzedawca • Podbite

              47 950

              PLN

              W granicach średniej

              1685 cm3 • 141 KM • Optima 1.7crdi 141 km 18r automat f1 100% bezwypadkowy Śliczny Sprawdź

              mileage
              181 221 km
              fuel_type
              Diesel
              gearbox
              Automatyczna
              year
              2018
              • Zblewo (Pomorskie)

              • Prywatny sprzedawca • Podbite

                44 900

                PLN

                W granicach średniej

                1999 cm3 • 205 KM • Led/Harman/Biała Perła/

                mileage
                220 000 km
                fuel_type
                Hybryda Plug-in
                gearbox
                Automatyczna
                year
                2018
                • Skarszewy (Pomorskie)

                • Prywatny sprzedawca • Podbite

                  49 900

                  PLN

                  W granicach średniej

                  1685 cm3 • 141 KM • Kia Optima, Polski Salon, Gwarancja 12 mieś.

                  mileage
                  189 245 km
                  fuel_type
                  Diesel
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2017
                  • Gdańsk (Pomorskie)

                  • Firma • Podbite

                  43 900

                  PLN

                  W granicach średniej

                  $$$$$

                  Znajdź nas

                  • Facebook

                  • Instagram

                  • YouTube

                  • TikTok

                  Obsługa klienta

                    • Telefon: +48 61 880 32 21, 48 539 146 861(od pn. do pt. w godz. 08:00 - 17:00)

                    • Email: pomoc@otomoto.pl(od pn. do nd. w godz. 08:00 - 20:00)

                    • Chat:

                      (od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00)

                  Usługi i narzędzia

                  Partnerzy

                  Powered by OTOMOTO

                  • Otomoto Lease logo
                  • Motopedia.otomoto.pl

                  Nasze aplikacje w twoim telefonie

                    Google Play StoreApp Store