Peugeot 508 Zagórów - Samochody Osobowe

56 ogłoszeń

1 / 6

Peugeot 508

1199 cm3 • 130 KM • 1.2 benz. 131KM Automat Łopatki Gwarancja Zamiana Zarejestr.

mileage
70 000 km
fuel_type
Benzyna
gearbox
Automatyczna
year
2021
  • Września (Wielkopolskie)

  • Firma • Podbite

  1. Auto-Handel-Komis Bogdan Bandulik
    Zobacz ogłoszenia
  • Auto-Handel-Komis Bogdan Bandulik

    • Usługi finansowe
    • Odkup
  • - 1 000 PLN

    51 900

    PLN

    1598 cm3 • 225 KM • GT-Line

    mileage
    75 000 km
    fuel_type
    Hybryda Plug-in
    gearbox
    Automatyczna
    year
    2020
    • Kalisz (Wielkopolskie)

    • Prywatny sprzedawca • Podbite

      63 000

      PLN

      Poniżej średniej

      alt

      1 / 6

      1997 cm3 • 163 KM • Peugeot 508 Lift 2.0 Hdi Hybrid Automat 148 Tys km

      mileage
      148 331 km
      fuel_type
      Hybryda
      gearbox
      Automatyczna
      year
      2016
      • Pleszew (Wielkopolskie)

      • Firma • Podbite

      1. Auto-Trafic Auto Handel
        Zobacz ogłoszenia
    1. Auto-Trafic Auto Handel

      • Naprawa samochodów
      • Szybka naprawa
      • Serwis opon / przechowalnia
      • Pomoc drogowa /holowanie
    2. 25 900

      PLN

      Logo

      ok. 40 000 aut wycenianych co miesiąc

      Kupujesz nowe auto? Sprawdź, ile wart jest Twój stary samochód

      mileage
      88 200 km
      fuel_type
      Hybryda Plug-in
      gearbox
      Automatyczna
      year
      2021
      • Września (Wielkopolskie)

      • Prywatny sprzedawca • Podbite

        64 500

        PLN

        Poniżej średniej

        alt

        1 / 6

        1997 cm3 • 150 KM • 2,0 HDI 150 KM GT Line GWARANCJA Zamiana Zarejestrowany

        mileage
        172 000 km
        fuel_type
        Diesel
        gearbox
        Manualna
        year
        2018
        • Września (Wielkopolskie)

        • Firma • Podbite

        42 900

        PLN

        W granicach średniej

        1199 cm3 • 130 KM • Stan bardzo dobry,automat

        mileage
        69 000 km
        fuel_type
        Benzyna
        gearbox
        Automatyczna
        year
        2021
        • Witkowo (Wielkopolskie)

        • Firma • Podbite

          - 1 000 PLN

          51 900

          PLN

          alt

          1 / 6

          1997 cm3 • 150 KM • 2,0 D 150 KM + Miękka hybryda GWARANCJA Zamiana Zarejestrowany

          mileage
          277 000 km
          fuel_type
          Diesel
          gearbox
          Manualna
          year
          2015
          • Września (Wielkopolskie)

          • Firma • Podbite

          - 1 000 PLN

          24 900

          PLN

          W granicach średniej

          1997 cm3 • 180 KM • Peugeot 508 I 2.0 Biała perła 180KM automat Salon Polska

          mileage
          289 624 km
          fuel_type
          Diesel
          gearbox
          Automatyczna
          year
          2016
          • Szymanowice (Wielkopolskie)

          • Prywatny sprzedawca • Podbite

            32 900

            PLN

            W granicach średniej

            1200 cm3 • 131 KM • Peugeot 508 GT SW 79tys km z Niemiec

            mileage
            79 000 km
            fuel_type
            Benzyna
            gearbox
            Automatyczna
            year
            2021
            • Czermin (Wielkopolskie)

            • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

            25 900

            PLN

            1997 cm3 • 180 KM • Peugeot RHX 2.0 HDI 180KM Niski Przebieg

            mileage
            120 795 km
            fuel_type
            Diesel
            gearbox
            Automatyczna
            year
            2018
            • Września (Wielkopolskie)

            • Prywatny sprzedawca • Podbite

              56 200

              PLN

              Poniżej średniej

              alt

              1 / 6

              1499 cm3 • 130 KM • (nr 106) 1.5 130KM Nawigacja Kamera Tempomat Parktronik Gwarancja!!!

              mileage
              22 000 km
              fuel_type
              Diesel
              gearbox
              Automatyczna
              year
              2020
              • Słupca (Wielkopolskie)

              • Firma • Opublikowano

              64 900

              PLN

              alt

              1 / 6

              1997 cm3 • 150 KM • GT*Bezwypadek*serwis*1wlasciciel*jak nowa

              mileage
              276 382 km
              fuel_type
              Diesel
              gearbox
              Manualna
              year
              2016
              • Trzemeszno (Wielkopolskie)

              • Firma • Podbite

              1. Auta używane z gwarancją! Zapraszamy KLONOWA 11 - TRZEMESZNO
                Zobacz ogłoszenia
            1. Auta używane z gwarancją! Zapraszamy KLONOWA 11 - TRZEMESZNO

              • Usługi finansowe
              • Naprawa samochodów
              • Szybka naprawa
              • Naprawy blacharskie
            2. - 1 000 PLN

              34 800

              PLN

              W granicach średniej

              1598 cm3 • 225 KM • HYBRID 1.6 Plug-In / PISEMNA GWARANCJA w cenie / Transport / KREDYT

              mileage
              166 088 km
              fuel_type
              Hybryda Plug-in
              gearbox
              Automatyczna
              year
              2022
              • Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie)

              • Firma • Podbite

                - 3 000 PLN

                59 890

                PLN

                1499 cm3 • 130 KM • Zadbaby Peugeot 508 1.5 HDi 130 KM 2021r. Automat Serwis Autoryzowany

                mileage
                95 300 km
                fuel_type
                Diesel
                gearbox
                Automatyczna
                year
                2021
                • Środa Wielkopolska (Wielkopolskie)

                • Firma • Podbite

                - 1 000 PLN

                65 900

                PLN

                W granicach średniej

                1499 cm3 • 130 KM • 1.5 BlueHDI 130ps Automat 100% Bezwypadkowy

                mileage
                166 000 km
                fuel_type
                Diesel
                gearbox
                Automatyczna
                year
                2019
                • Zagórów (Wielkopolskie)

                • Prywatny sprzedawca • Podbite

                  48 900

                  PLN

                  W granicach średniej

                  alt

                  1 / 6

                  1997 cm3 • 180 KM • ezwypadek*serwis*ALLUR GT

                  mileage
                  279 000 km
                  fuel_type
                  Diesel
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2017
                  • Trzemeszno (Wielkopolskie)

                  • Firma • Podbite

                  1. Auta używane z gwarancją! Zapraszamy KLONOWA 11 - TRZEMESZNO
                    Zobacz ogłoszenia
                1. Auta używane z gwarancją! Zapraszamy KLONOWA 11 - TRZEMESZNO

                  • Usługi finansowe
                  • Naprawa samochodów
                  • Szybka naprawa
                  • Naprawy blacharskie
                2. 32 800

                  PLN

                  W granicach średniej

                  1997 cm3 • 180 KM • 2.0 180ps Full Led Navi Kamera Panorama Alusy 19 GT-LINE Gwarancja

                  mileage
                  136 123 km
                  fuel_type
                  Diesel
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2019
                  • Gniezno (Wielkopolskie)

                  • Firma • Podbite

                  79 900

                  PLN

                  W granicach średniej

                  1997 cm3 • 163 KM • Bardzo bogato wyposażony! masaż, JBL, Full LED, Biała tapicerka!

                  mileage
                  243 020 km
                  fuel_type
                  Hybryda
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2012
                  • Września (Wielkopolskie)

                  • Firma • Podbite

                  28 900

                  PLN

                  W granicach średniej

                  1997 cm3 • 200 KM • PEUGEOT 508 rxh hybrid 4 4x4

                  mileage
                  218 000 km
                  fuel_type
                  Hybryda
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2012
                  • Turek (Wielkopolskie)

                  • Firma • Podbite

                  30 900

                  PLN

                  Powyżej średniej

                  1560 cm3 • 120 KM • Bezwypadkowy full led automat bogata wersja

                  mileage
                  179 100 km
                  fuel_type
                  Diesel
                  gearbox
                  Automatyczna
                  year
                  2018
                  • Kalisz (Wielkopolskie)

                  • Prywatny sprzedawca • Podbite

                    36 500

                    PLN

                    Poniżej średniej

                    1560 cm3 • 120 KM • dla szczegółowych informacij, prosimy o kontakt telefoniczny

                    mileage
                    187 947 km
                    fuel_type
                    Diesel
                    gearbox
                    Automatyczna
                    year
                    2018
                    • Kalisz (Wielkopolskie)

                    • Prywatny sprzedawca • Podbite

                      31 000

                      PLN

                      1997 cm3 • 163 KM • Peugeot 508 GT Line, 2020 rok, 2.0 BlueHDI 163km, stan idealny

                      mileage
                      72 296 km
                      fuel_type
                      Diesel
                      gearbox
                      Automatyczna
                      year
                      2020
                      • Goszczanów (Łódzkie)

                      • Prywatny sprzedawca • Opublikowano

                        93 500

                        PLN

                        W granicach średniej

                        1598 cm3 • 165 KM • Automat - 2 kluczyki - Pełen serwis - po wymianie okeju

                        mileage
                        203 638 km
                        fuel_type
                        Benzyna
                        gearbox
                        Automatyczna
                        year
                        2016
                        • Trzemeszno (Wielkopolskie)

                        • Firma • Podbite

                        - 1 000 PLN

                        28 999

                        PLN

                        W granicach średniej

                        1499 cm3 • 130 KM • Zarejestrowany #bardzo ładny#Mega kolor # GWARANCJA !!!

                        mileage
                        189 000 km
                        fuel_type
                        Diesel
                        gearbox
                        Automatyczna
                        year
                        2021
                        • Gniezno (Wielkopolskie)

                        • Firma • Podbite

                          - 3 000 PLN

                          49 900

                          PLN

                          1997 cm3 • 150 KM • Peugeot 508 2.0BlueHDi Allure

                          mileage
                          163 000 km
                          fuel_type
                          Diesel
                          gearbox
                          Manualna
                          year
                          2015
                          • Września (Wielkopolskie)

                          • Prywatny sprzedawca • Podbite

                            15 900

                            PLN

                            alt

                            1 / 6

                            1560 cm3 • 120 KM • Bezwypadek*allur GT*perła*skora grzana *elekrtyka fotele

                            mileage
                            227 000 km
                            fuel_type
                            Diesel
                            gearbox
                            Automatyczna
                            year
                            2017
                            • Trzemeszno (Wielkopolskie)

                            • Firma • Podbite

                            1. Auta używane z gwarancją! Zapraszamy KLONOWA 11 - TRZEMESZNO
                              Zobacz ogłoszenia
                          1. Auta używane z gwarancją! Zapraszamy KLONOWA 11 - TRZEMESZNO

                            • Usługi finansowe
                            • Naprawa samochodów
                            • Szybka naprawa
                            • Naprawy blacharskie
                          2. - 1 000 PLN

                            32 800

                            PLN

                            Powyżej średniej

                            $$$$$

                            Znajdź nas

                            • Facebook

                            • Instagram

                            • YouTube

                            • TikTok

                            Obsługa klienta

                              • Telefon: +48 61 880 32 21, 48 539 146 861(od pn. do pt. w godz. 08:00 - 17:00)

                              • Email: pomoc@otomoto.pl(od pn. do nd. w godz. 08:00 - 20:00)

                              • Chat:

                                (od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00)

                            Usługi i narzędzia

                            Partnerzy

                            Powered by OTOMOTO

                            • Otomoto Lease logo
                            • Motopedia.otomoto.pl

                            Nasze aplikacje w twoim telefonie

                              Google Play StoreApp Store